1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Кодекс поведінки
  5. Телефон довіри
  6. Контакти
  7. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

PepsiCo — в когорті зразкових роботодавців України

04.02.2021

PepsiCo_TopEmployer_20210204.jpg

За оцінкою TOP Employers Institute компанія PepsiCo четвертий рік поспіль є одним із кращих роботодавців в Україні, забезпечуючи зразкові умови для розвитку та реалізації потенціалу співробітників.

Сертифікат підкреслює цілеспрямовані зусилля компанії зі створення комфортних та безпечних умов праці, в яких співробітники мають можливість отримувати нові знання та будувати успішну кар'єру в середовищі, де цінуються професійні якості, відмінності та особливості кожного.

Експерти Top Employers Institute оцінюють компанії на основі аудиту HR-практик, досліджуючи такі напрямки як «Стратегія з управління персоналом», «Робоче місце», «Залучення талантів», «Навчання і розвиток», «Здоров'я і благополуччя», «Різноманітність і залучення» та інш.

Оксана Пальгуєва, директор з персоналу PepsiCo Україна: «Сертифікат TOP Employers – фахове підтвердження, що стратегія PepsiCo постійно інвестувати в залучення, розвиток та утримання талантів, є успішною. Команда – це основа бізнесу та головний стратегічний пріоритет компанії в усі часи, а надто в такі непрості, яким видався минулий 2020 рік. Ми не просто пишаємось високою оцінкою міжнародних експертів, ми завдячуємо цьому кожному з 3 600 членів нашої команди. Підтримуючи унікальну корпоративну культуру, дбаючи про безпеку та комфортні умови праці, надаючи можливість реалізувати свій талант, ми віддячуємо команді за її самовіддану роботу».

Головний виконавчий директор Top Employers Institute Девід Плінке: «Незважаючи на непростий рік, який ми пережили і який суттєво вплинув на компанії по всьому світу, PepsiCo не припиняє демонструвати пріоритетне значення своїх співробітників. Ми раді оголосити результати оцінки Top Employer Institute і привітати компанії, які стали кращими роботодавцями в своїх країнах».

Цього року глобальна компанія PepsiCo також вперше отримала звання одного з кращих глобальних роботодавців (Top Employer Global). Крім PepsiCo, цієї нагороди були удостоєні лише 16 компаній.

Загалом, Top Employers Institute оцінив більше 1 600 роботодавців в 120 країнах по всьому світу.


Про компанію PepsiСo 

Продукти компанії PepsiСo із задоволенням вживають близько мільярда разів на день більш ніж у 200 країнах. У 2019 році обсяг продажів PepsiСo становив більш як 67 мільярди доларів США завдяки збалансованому портфелю, що включає продукцію Frito-Lay®, Gatorade®, Pepsi-Cola®, Quaker® і Tropicana®. Компанія випускає різноманітний асортимент смачних і корисних продуктів харчування та напоїв, у тому числі 23 бренди, щорічні роздрібні продажі кожного з яких перевищують один мільярд доларів.

Керуючись принципом PepsiСo «Перемагати відповідально», ми прагнемо бути світовим лідером з виробництва готових до вживання продуктів харчування та напоїв. Принцип «Перемагати відповідально» відображає наше прагнення до сталого розвитку на ринку та впровадження цієї мети в усі аспекти бізнесу.

Додаткова інформація — на сайті www.pepsico.com


Про PepsiСo в Україні

PepsiСo – один із лідерів українського ринку продуктів харчування та напоїв, представлена компаніями «Сандора» і «Вімм-Білль-Данн Україна». Компанія займає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора», «Садочок», «Сандорик». До портфеля компанії входять також газовані напої Pepsi®, 7UP®, Mirinda®, холодний чай Lipton Ice Tea®, мінеральна вода «Аква Мінерале». На ринку снеків компанія представлена брендами Lay's® і «Хрусteam». PepsiСo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов’яночка», «Машенька» та дитячого харчування з брендом «Агуша». 

Додаткова інформація про компанію PepsiСo в Україні — на сайті www.pepsico.ua