1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Кодекс поведінки
  5. Телефон довіри
  6. Контакти
  7. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
  3. Пам'ятка кандидатові
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

PepsiCo потрапила до десятки кращих компаній України 2020

07.12.2020

PepsiCo_PowerMoney_20201207.jpg 

PepsiCo в Україні зайняла 6 місце за оцінкою журі в рейтингу «ТОП-50 кращих компаній 2020 року», який щороку складає ділове видання «Власть денег».

У Топ-50 увійшли провідні українські компанії, які змогли адаптуватись до викликів сьогодення, проявили соціальну відповідальність та інноваційність. Це компанії, які позитивним чином впливають на розвиток економіки України та на становлення українського бізнес-середовища.  Ми вдячні експертному журі за визнання та високу оцінку роботи PepsiCo в Україні.

На церемонії нагородження, що відбувалась 2 грудня в режимі онлайн-трансляції, виступила Оксана Пальгуєва, директор з персоналу PepsiCo в Україні. Оксана розповіла про те, як PepsiCo Україна реагує на виклики нової реальності, про роботу з талантами та звання «Кращого роботодавця» в Україні за версією міжнародного інституту TOP-Employer.

Раніше цього року PepsiCo Україна увійшла до ще двох престижних рейтингів, підготованих виданням «Власть денег». Зокрема, PepsiCo була названа серед ТОП-25 кращих міжнародних компаній в Україні, а її проєкти з корпоративної соціальної відповідальності увійшли до «ТОП-25 кращих програм КСВ» українського ринку.


Про компанію PepsiСo 

Продукти компанії PepsiСo із задоволенням вживають близько мільярда разів на день більш ніж у 200 країнах. У 2019 році обсяг продажів PepsiСo становив більш як 67 мільярди доларів США завдяки збалансованому портфелю, що включає продукцію Frito-Lay®, Gatorade®, Pepsi-Cola®, Quaker® і Tropicana®. Компанія випускає різноманітний асортимент смачних і корисних продуктів харчування та напоїв, у тому числі 23 бренди, щорічні роздрібні продажі кожного з яких перевищують один мільярд доларів.

Керуючись принципом PepsiСo «Перемагати відповідально», ми прагнемо бути світовим лідером з виробництва готових до вживання продуктів харчування та напоїв. Принцип «Перемагати відповідально» відображає наше прагнення до сталого розвитку на ринку та впровадження цієї мети в усі аспекти бізнесу.

Додаткова інформація — на сайті www.pepsico.com


Про PepsiСo в Україні

PepsiСo – один із лідерів українського ринку продуктів харчування та напоїв, представлена компаніями «Сандора» і «Вімм-Білль-Данн Україна». Компанія займає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора», «Садочок», «Сандорик». До портфеля компанії входять також газовані напої Pepsi®, 7UP®, Mirinda®, холодний чай Lipton Ice Tea®, мінеральна вода «Аква Мінерале». На ринку снеків компанія представлена брендами Lay's® і «Хрусteam». PepsiСo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов’яночка», «Машенька» та дитячого харчування з брендом «Агуша». 

Додаткова інформація про компанію PepsiСo в Україні — на сайті www.pepsico.ua