1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Кодекс поведінки
  5. Телефон довіри
  6. Контакти
  7. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
  3. Пам'ятка кандидатові
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

PepsiCo планує перейти на 100% відновлювану електроенергію по всьому світу

23.09.2020

PepsiCo_Electricity_20200924.png

PepsiCo оголосила про нову мету зі 100%-го забезпечення поновлюваною електроенергією всіх власних майданчиків в усьому світі до 2030 року, а до 2040 року – підприємств, що створені в рамках франчайзингу або залучають сторонні компанії. Це зобов'язання допоможе до 2040 року скоротити викиди парникових газів приблизно на 2,5 мільйона метричних тонн, що еквівалентно виведенню з експлуатації понад півмільйона автомобілів на цілий рік. В основі такого рішення – глобальне прагнення PepsiCo збільшити використання відновлюваних джерел енергії, а також перехід компанії на відновлювану електроенергію в США, про який було оголошено цього року раніше.

«Руйнівні наслідки зміни клімату, відчутні в усьому світі, створюють значне навантаження на глобальну продовольчу систему і вимагають швидших дій, – повідомив Джим Ендрю, директор зі сталого розвитку PepsiCo. – Ми усвідомлюємо відповідальність, пов'язану з нашими широкими можливостями для допомоги у вирішенні довгострокових проблем, і вважаємо повномасштабне переведення глобальних бізнес-операцій PepsiCo на поновлювану електроенергію вірним кроком на шляху позитивних змін, продовжуючи просуватися вперед у сфері сталого розвитку». 

Раніше цього року PepsiCo заявила про активізацію дій щодо боротьби зі зміною клімату, підписавши разом з іншими провідними компаніями добровільне зобов'язання ООН щодо скорочення викидів з метою обмежити глобальне потепління до 1,5 °C, а також розробити довгострокову стратегію для досягнення нульових викидів парникових газів до 2050 року. Компанія досягла значного прогресу в скороченні викидів парникових газів у всьому виробничо-збутовому ланцюжку – від роботи з фермерами щодо впровадження методів скорочення викидів у рамках глобальної програми розвитку сільського господарства до експлуатації одного з найбільших парків електротранспорту в Північній Америці.

Нині PepsiCo використовує відновлювану електроенергію у 18 країнах, у дев'яти з яких із поновлюваних джерел забезпечується 100% потреби компанії в електроенергії. З переходом на поновлювану електроенергію в США PepsiCo планує до кінця 2020 року підвищити свій світовий показник із використання поновлюваної енергії до 56 %. 

«Зміна клімату не змусить себе чекати, тому наш обов'язок – прийняти цей виклик, – повідомив Сільвіу Поповіч, президент PepsiCo в Європі. – PepsiCo в Європі очолить рух компанії до повномасштабного переходу на поновлювану електроенергію. У дев'яти країнах Європи наші підприємства вже використовують 100 % електроенергії з поновлюваних джерел, а до 2022 року ми досягнемо таких самих показників у всіх європейських країнах присутності*».

В Україні PepsiCo послідовно знижує споживання природних ресурсів на виробничих підприємствах. Енергозатрати на заводах порівняно з 2013 роком скоротилося на 4,5%, споживання природного газу – на 6,6%, а води – на 22%. 

Оголошуючи про свої цілі, PepsiCo приєднується до RE100 – ініціативи, яка реалізується під керівництвом The Climate Group у партнерстві з CDP з метою об'єднати найбільші компанії світу, що зобов'язалися досягти абсолютних показників із використання поновлюваної електроенергії.

«Переведення глобальних бізнес-операцій на відновлювану електроенергію демонструє прагнення PepsiCo боротися зі зміною клімату і сигналізує про запит великого бізнесу на зелену енергетику, – повідомив Сем Кіммінс, глава об'єднання RE100 у складі The Climate Group. – Інвестуючи в розвиток сонячних і вітряних електростанцій у всьому світі для досягнення своєї мети, PepsiCo робить відчутний внесок у прискорення переходу на поновлювані джерела енергії».

Для реалізації повномасштабного глобального переходу на поновлювану енергію PepsiCo скористається різноманітними рішеннями, включно з придбанням електроенергії в рамках корпоративних угод, які забезпечать розробку нових сонячних і вітряних електростанцій у всьому світі, а також придбанням сертифікатів, які дозволять компанії в найближчому майбутньому перейти на поновлювані джерела енергії в усіх країнах присутності. PepsiCo також продовжить розширювати щораз більший список проєктів, де використовується вітряна та сонячна енергія на виробництвах компанії в усьому світі. Раніше цього року на даху будівлі штаб-квартири PepsiCo в штаті Нью-Йорк були встановлені сонячні панелі.

________________________________________

* На всіх власних виробництвах PepsiCo в Європі. Там, де поновлювані джерела електроенергії недоступні, будівництво інфраструктури буде проведено в найкоротші комерційні строки.


Про компанію PepsiСo 

Продукти компанії PepsiСo із задоволенням вживають близько мільярда разів на день більш ніж у 200 країнах. У 2019 році обсяг продажів PepsiСo становив більш як 67 мільярди доларів США завдяки збалансованому портфелю, що включає продукцію Frito-Lay®, Gatorade®, Pepsi-Cola®, Quaker® і Tropicana®. Компанія випускає різноманітний асортимент смачних і корисних продуктів харчування та напоїв, у тому числі 23 бренди, щорічні роздрібні продажі кожного з яких перевищують один мільярд доларів.

Керуючись принципом PepsiСo «Перемагати відповідально», ми прагнемо бути світовим лідером з виробництва готових до вживання продуктів харчування та напоїв. Принцип «Перемагати відповідально» відображає наше прагнення до сталого розвитку на ринку та впровадження цієї мети в усі аспекти бізнесу.

Додаткова інформація — на сайті www.pepsico.com


Про PepsiСo в Україні

PepsiСo – один із лідерів українського ринку продуктів харчування та напоїв, представлена компаніями «Сандора» і «Вімм-Білль-Данн Україна». Компанія займає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора», «Садочок», «Сандорик». До портфеля компанії входять також газовані напої Pepsi®, 7UP®, Mirinda®, холодний чай Lipton Ice Tea®, мінеральна вода «Аква Мінерале». На ринку снеків компанія представлена брендами Lay's® і «Хрусteam». PepsiСo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов’яночка», «Машенька» та дитячого харчування з брендом «Агуша». 

Додаткова інформація про компанію PepsiСo в Україні — на сайті www.pepsico.ua