1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Кодекс поведінки
  5. Телефон довіри
  6. Контакти
  7. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

PepsiCo Україна передала 8 000 комплектів індивідуального захисту та обладнання для медичних працівників у Києві та Одесі

29.05.2020

20200529100645_IMG_0159.JPG

В рамках своєї програми допомоги в боротьбі з коронавірусом компанія PepsiCo в Україні передала по чотири тисячі комплектів індивідуального захисту для медичних працівників у Києві та Одесі. Допомогу отримали Київський обласний центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф, Одеський обласний центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф Одеської ОДА та Одеська міська лікарня №3, яка також отримала нове медичне обладнання – біохімічний аналізатор.

У Києві допомогу медичній установі передав директор департаменту продажів PepsiCo Україна В’ячеслав Гнасєвич: «В Київському регіоні від початку карантину через українські благодійні організації ми передали вже понад 240 тонн своєї продукції на допомогу людям, які опинилися в тяжких життєвих обставинах. Сьогодні я радий передати також засоби індивідуального захисту медичним працівникам. Я переконаний, що спільним зусиллям медиків, відповідального бізнесу, держави та всього суспільства ми зможемо дати відсіч підступній хворобі».

PepsiCo та її благодійний фонд PepsiCo Foundation по всьому світові здійснюють кампанію щодо підтримки людей і місцевих громад, які зазнали негативних наслідків коронавірусу.

В Україні компанія спрямовує понад 25 мільйонів гривень на придбання понад 16 тисяч комплектів індивідуального захисту для працівників охорони здоров'я (костюми, маски, респіратори, рукавички, бахіли) і спеціалізоване обладнання для лікарень у регіонах, де розташовані виробничі потужності та логістичні центри компанії. Програма реалізується за підтримки БФ «Благомай».

Благодійний фонд Благомай з 2012 року допомагає дітям позбавленим батьківського піклування, дітям з інвалідністю, дітям в дитячих будинках та інтернатах України в рамках освітніх, спортивних, гуманітарних та медичних програм. Під опікою фонду 83 інтернатних заклади по всій Україні, це більше 5000 дітей.

photo_2020-05-29_13-06-48.jpg

photo_2020-05-29_13-07-14.jpg

20200529120301_IMG_0277.JPG

 

Про PepsiCo 


Компанія PepsiCo радує споживачів смачними продуктами більш ніж в 200 країнах світу. У 2019 обсяг продажів PepsiCo склав понад 67 мільярдів доларів США завдяки збалансованому портфоліо, яке включає продукцію Frito-Lay (снеки), Gatorade (спортивні та функціональні напої), Pepsi-Cola (газовані і негазовані напої), Quaker (зернові продукти і каші) і Tropicana (соки). Компанія випускає широкий асортимент смачних продуктів харчування і напоїв, включаючи 23 бренди, щорічні роздрібні продажі кожного з яких перевищують мільярд доларів.

PepsiCo прагне бути світовим лідером з виробництва готових до вживання продуктів харчування і напоїв, керуючись принципом «Перемагати відповідально». Він відображає наше бажання перемагати на ринку і діяти відповідально у всіх аспектах бізнесу. 

Додаткова інформація на сайті – www.pepsico.com.

 

Про PepsiCo в Україні


PepsiСo – один із лідерів українського ринку продуктів харчування та напоїв, представлена компаніями «Сандора» і «Вімм-Білль-Данн Україна». Компанія займає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора», «Садочок», «Сандорик». До портфеля компанії входять також газовані напої Pepsi®, 7UP®, Mirinda®, холодний чай Lipton Ice Tea®, мінеральна вода «Аква Мінерале». На ринку снеків компанія представлена брендами Lay's® і «Хрусteam». PepsiСo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов’яночка», «Машенька» та дитячого харчування з брендом «Агуша».

Додаткова інформація про компанію PepsiСo в Україні – на сайті www.pepsico.ua

 

Про PepsiCo Foundation


Глобальний фонд PepsiCo Foundation — заснований в 1962 році благодійний підрозділ компанії, який передає кошти в основні елементи стійкої продовольчої системи з метою підтримки благополуччя спільнот. Працюючи з некомерційними організаціями і експертами по всьому світу, ми зосереджені надавати допомогу в боротьбі з глобальною проблемою голоду, просувати відповідальне поводження з водою і відходами, а також підтримувати лідерство жінок в усіх сферах харчової промисловості. Ми прагнемо внести відчутний внесок у вирішення питань глобального значення через співпрацю з колегами в галузі, місцевими та міжнародними організаціями і нашими співробітниками. 

Додаткова інформація про PepsiCo Foundation – на сайті www.pepsico.com/sustainability/philanthropy