1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Кодекс поведінки
  5. Телефон довіри
  6. Контакти
  7. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

PepsiCo Україна передала для миколаївських лікарень медичне обладнання та понад 3000 комплектів індивідуального захисту

27.05.2020

PepsiCo_Med_20200527

Компанія PepsiCo в Україні передала понад три тисячі комплектів індивідуального захисту для медичних працівників міста Миколаєва, а також два багатофункціональні монітори для Миколаївської обласної лікарні та комплекс сучасного дезінфікуючого прально-сушильного обладнання для Миколаївської міської лікарні № 3.

Допомогу медичним установам передав керівник виробничого комплексу PepsiCo в Миколаївській області, Артем Попєнов: «Завдяки підтримці наших споживачів, партнерів, акціонерів і відданій команді співробітників, наша компанія має можливість спрямовувати частину виробленої продукції та кошти на допомогу медичним працівникам і людям, що опинилися в складних життєвих обставинах через епідемію коронавірусу. Місія нашої компанії – дарувати посмішки з кожним ковтком та кожним шматочком нашої смачної продукції, як ніколи, важлива в нинішній час».

Всі закуплені засоби індивідуального захисту стерилізовані і підходять для захисту в амбулаторних, палатних, лабораторних та інших умовах медичних установ. Новий комплекс дезінфікуючого обладнання буде встановлено у Міській лікарні №3, яка є однією з приймаючих лікарень пацієнтів хворих на COVID-19 у місті Миколаєві. Такий комплекс здійснюватиме повний цикл обробки, дезінфекції та стерилізації всіх медичних виробів з текстилю. Монітори пацієнта встановлять у відділенні реанімації в Обласній лікарні в м. Миколаїв.

Голова Миколаївської ОДА Олександр Стаднік прокоментував подію: «Для позитивної динаміки в боротьбі з коронавірусом вкрай важливо мати і якісні засоби захисту для лікарів, і сучасну медтехніку. Успіх – це здобуток багатьох людей, які так чи інакше впливали, допомагали і підтримували. Вважаю, що у співпраці можна досягти найкращих результатів. Тому я щиро дякую компанії PepsiCo за те, що допомагає Миколаївщині у такі непрості часи та сподіваюся на подальшу продуктивну роботу разом».

Олександр Сєнкевич, міський голова зазначив: «Вкрай важливо у лікарні мати сучасне дезінфікуюче прально-сушильне обладнання для нормальної обробки як медичних захисних засобів, так і білизни. Нагадаю, що у третій лікарні створене сучасне відділення інтенсивної терапії, але для його комплексного функціювання не вистачало саме такого обладнання. Дякую PepsiCo за надійне партнерство і плече підтримки у важкі часи».

PepsiCo та її благодійний фонд PepsiCo Foundation по всьому світові здійснюють кампанію щодо підтримки людей і місцевих громад, які зазнали негативних наслідків коронавірусу. PepsiCo зосередила зусилля на допомозі медичним працівникам і медичним установам, продуктовій підтримці малозабезпечених верств населення, що постраждали внаслідок пандемії.

В Україні компанія спрямовує понад 25 мільйонів гривень на придбання понад 16 тисяч комплектів індивідуального захисту для працівників охорони здоров'я (костюми, маски, респіратори, рукавички, бахіли) і спеціалізоване обладнання для лікарень у регіонах, де розташовані виробничі потужності та логістичні центри компанії.

 

PepsiCo_Med_02_20200527

PepsiCo_Med_03_20200527

PepsiCo_Med_04_20200527


Про PepsiCo 


Компанія PepsiCo радує споживачів смачними продуктами більш ніж в 200 країнах світу. У 2019 обсяг продажів PepsiCo склав понад 67 мільярдів доларів США завдяки збалансованому портфоліо, яке включає продукцію Frito-Lay (снеки), Gatorade (спортивні та функціональні напої), Pepsi-Cola (газовані і негазовані напої), Quaker (зернові продукти і каші) і Tropicana (соки). Компанія випускає широкий асортимент смачних продуктів харчування і напоїв, включаючи 23 бренди, щорічні роздрібні продажі кожного з яких перевищують мільярд доларів.

PepsiCo прагне бути світовим лідером з виробництва готових до вживання продуктів харчування і напоїв, керуючись принципом «Перемагати відповідально». Він відображає наше бажання перемагати на ринку і діяти відповідально у всіх аспектах бізнесу. 

Додаткова інформація на сайті – www.pepsico.com.

 

Про PepsiCo в Україні


PepsiСo – один із лідерів українського ринку продуктів харчування та напоїв, представлена компаніями «Сандора» і «Вімм-Білль-Данн Україна». Компанія займає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора», «Садочок», «Сандорик». До портфеля компанії входять також газовані напої Pepsi®, 7UP®, Mirinda®, холодний чай Lipton Ice Tea®, мінеральна вода «Аква Мінерале». На ринку снеків компанія представлена брендами Lay's® і «Хрусteam». PepsiСo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов’яночка», «Машенька» та дитячого харчування з брендом «Агуша».

Додаткова інформація про компанію PepsiСo в Україні – на сайті www.pepsico.ua

 

Про PepsiCo Foundation


Глобальний фонд PepsiCo Foundation — заснований в 1962 році благодійний підрозділ компанії, який передає кошти в основні елементи стійкої продовольчої системи з метою підтримки благополуччя спільнот. Працюючи з некомерційними організаціями і експертами по всьому світу, ми зосереджені надавати допомогу в боротьбі з глобальною проблемою голоду, просувати відповідальне поводження з водою і відходами, а також підтримувати лідерство жінок в усіх сферах харчової промисловості. Ми прагнемо внести відчутний внесок у вирішення питань глобального значення через співпрацю з колегами в галузі, місцевими та міжнародними організаціями і нашими співробітниками. 

Додаткова інформація про PepsiCo Foundation – на сайті www.pepsico.com/sustainability/philanthropy