1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Кодекс поведінки
  5. Телефон довіри
  6. Контакти
  7. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

1400 літрів соку для миколаївських лікарів від PepsiCo Україна

21.04.2020

PepsiCo_Likary_20200421.jpg

PepsiCo підтримує громади в регіонах своєї присутноітсі та допомагає тим, хто на передовій боротьби з коронавірусом. Зокрема, на Миколаївщині наша компанія співпрацює з КУ "Агенція розвитку Миколаєва" та ГО "Ресурсний центр громадських ініціатив", а також бере участь в ініціативі #ПідтримуюЛікарів.

У рамках цієї ініціативи до Великодніх свят PepsiCo в Україні передала 1400 літрів соку медичним закладам Миколаєва для медпрацівників та хворих, що знаходяться на лікуванні в стаціонарах.

16 квітня нову партію продукції компанії отримали ще шість лікарень міста Миколаєва — це Міська лікарня швидкої медичної допомоги, Міська дитяча лікарня №2, Міський пологовий будинок №1, Міська лікарня №3 та міська лікарня №5. З початку карантину PepsiCo Україна надала вже більше 15 тонн продукції власного виробництва та продовжує робити це регулярно. Зокрема, було передано соки та напої, снеки та молочні продукти медичним закладам міста. Крім того, через благодійні фонди-партнери та міські територіальні центри обслуговування соки отримали соціально незахищені верстви населення міста — пенсіонери, самотні, інваліди ти ветерани, а також багатодітні сім'ї.


Про компанію PepsiСo

Продукти компанії PepsiСo із задоволенням вживають близько мільярда разів на день більш ніж у 200 країнах. У 2019 році обсяг продажів PepsiСo становив більш як 67 мільярди доларів США завдяки збалансованому портфелю, що включає продукцію Frito-Lay®, Gatorade®, Pepsi-Cola®, Quaker® і Tropicana®. Компанія випускає різноманітний асортимент смачних і корисних продуктів харчування та напоїв, у тому числі 23 бренди, щорічні роздрібні продажі кожного з яких перевищують один мільярд доларів.

Керуючись принципом PepsiСo «Перемагати відповідально», ми прагнемо бути світовим лідером з виробництва готових до вживання продуктів харчування та напоїв. Принцип «Перемагати відповідально» відображає наше прагнення до сталого розвитку на ринку та впровадження цієї мети в усі аспекти бізнесу.

Додаткова інформація — на сайті www.pepsico.com


Про PepsiСo в Україні

PepsiСo – один із лідерів українського ринку продуктів харчування та напоїв, представлена компаніями «Сандора» і «Вімм-Білль-Данн Україна». Компанія займає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора», «Садочок», «Сандорик». До портфеля компанії входять також газовані напої Pepsi®, 7UP®, Mirinda®, холодний чай Lipton Ice Tea®, мінеральна вода «Аква Мінерале». На ринку снеків компанія представлена брендами Lay's® і «Хрусteam». PepsiСo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов’яночка», «Машенька» та дитячого харчування з брендом «Агуша». 

Додаткова інформація про компанію PepsiСo в Україні — на сайті www.pepsico.ua