1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Кодекс поведінки
  5. Телефон довіри
  6. Контакти
 3. Сталий розвиток
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

Два проекти PepsiCo Україна отримали відзнаку Partnership for Sustainability Award 2019

23.12.2019

PepsiCo Ukraine main image.jpg

Проекти PepsiCo Україна здобули дві нагороди міжнародного конкурсу Partnership for Sustainability Award 2019, що проходить під егідою Глобального Договору ООН в Україні. Церемонія нагородження відбулася 19 грудня в Києві.

Титул «Фіналіст» здобув наш проект «Чиста вода», що проходить за підтримки БФ «Благомай», а також проект «Шкільний марафон», що реалізуєтсья спільно з глобальною мережею School Recycling World.

В рамках проекту «Чиста вода» встановлено 47 систем доочистки води, які забезпечують безперебійний доступ до чистої води для пиття та приготування їжі для 8 тисяч дітей у Миколаївській та Київській областях.

«Шкільний марафон» — це освітній еко-проект у галузі поводження з відходами. З 2016 року в рамках проекту проводяться просвітницькі та волонтерські заходи для дітей у школах Миколаївщини та міста Вишневе. Ціль проекту – формування культури сортування відходів та зменшення споживання ресурсів.

Мережа Глобального договору ООН в Україні — офіційний представник глобальної мережі UN Global Compact — ініціативи, що поєднує зусилля ООН та провідних компаній по всьому світу, виступає транслятором Цілей Сталого Розвитку, а також є діалоговою платформою для бізнесу, інвесторів, громадянського суспільства, органів місцевого самоврядування та уряду.

PepsiCo Ukraine award UN.jpg

 

Про компанію PepsiСo 

Продукти компанії PepsiСo із задоволенням вживають близько мільярда разів на день більш ніж у 200 країнах. У 2018 році обсяг продажів PepsiСo становив більш як 64 мільярди доларів США завдяки збалансованому портфелю, що включає продукцію Frito-Lay®, Gatorade®, Pepsi-Cola®, Quaker® і Tropicana®. Компанія випускає різноманітний асортимент смачних і корисних продуктів харчування та напоїв, у тому числі 22 бренди, щорічні роздрібні продажі кожного з яких перевищують один мільярд доларів.

Керуючись принципом PepsiСo «Перемагати відповідально», ми прагнемо бути світовим лідером з виробництва готових до вживання продуктів харчування та напоїв. Принцип «Перемагати відповідально» відображає наше прагнення до сталого розвитку на ринку та впровадження цієї мети в усі аспекти бізнесу.

Додаткова інформація – на сайті www.pepsico.com


Про PepsiСo в Україні 

PepsiСo – один із лідерів українського ринку продуктів харчування та напоїв, представлена компаніями «Сандора» і «Вімм-Білль-Данн Україна». Компанія займає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора», «Садочок», «Сандорик». До портфеля компанії входять також газовані напої Pepsi®, 7UP®, Mirinda®, холодний чай Lipton Ice Tea®, питна вода «Аква Мінерале». На ринку снеків компанія представлена брендами Lay's® і «Хрусteam». PepsiСo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов’яночка», «Машенька» та дитячого харчування з брендом «Агуша». Додаткова інформація про компанію PepsiСo в Україні – на сайті www.pepsico.ua