1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Кодекс поведінки
  5. Телефон довіри
  6. Контакти
 3. Сталий розвиток
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

За підтримки PepsiCo Україна у Миколаєві стартував освітній проєкт для вихованців дитячих садків

05.12.2019

Школа Екогероїв.jpg

2 грудня у всіх закладах дошкільної освіти міста Миколаєва стартував новий екологічний проєкт «Школа маленьких екогероїв», в рамках якого найменших миколаївців навчають корисним екологічним звичкам.

Освітня програма буде реалізована у кожному дошкільному навчальному закладі Миколаєва. За словами Олександра Сєнкевича, міського голови, Миколаїв є першим містом в Україні, де всі муніципальні навчальні заклади долучені до роздільного збирання сміття.

«З 2016 року PepsiCo  Україна підтримує проект з роздільного сортування відходів. І сьогодні кожен учень миколаївських шкіл вже добре розуміє, як правильно сортувати. Це унікальний досвід. Залучено понад 20 тисяч школярів, зібрано понад 119 тонн відходів. Маємо й певні результати: я сьогодні привезла нагороду, яку отримала учениця школи №22 за перше місце у Всеукраїнському конкурсі соціальної реклами. Хоча у конкурсі брали участь і студенти, і рекламні агенції, та саме школярка з Миколаєва виборола перемогу. Це дуже гарний результат! Прошу міського голову вручити цю нагороду, яка вчергове підтверджує – Миколаїв – місто, якому є чим пишатися», - розповіла Наталія Фесюн, менеджер зі зв’язків  із органами влади та громадськістю компанії PepsiCo Україна.

 

Про компанію PepsiСo 

Продукти компанії PepsiСo із задоволенням вживають близько мільярда разів на день більш ніж у 200 країнах. У 2018 році обсяг продажів PepsiСo становив більш як 64 мільярди доларів США завдяки збалансованому портфелю, що включає продукцію Frito-Lay®, Gatorade®, Pepsi-Cola®, Quaker® і Tropicana®. Компанія випускає різноманітний асортимент смачних і корисних продуктів харчування та напоїв, у тому числі 22 бренди, щорічні роздрібні продажі кожного з яких перевищують один мільярд доларів.

Керуючись принципом PepsiСo «Перемагати відповідально», ми прагнемо бути світовим лідером з виробництва готових до вживання продуктів харчування та напоїв. Принцип «Перемагати відповідально» відображає наше прагнення до сталого розвитку на ринку та впровадження цієї мети в усі аспекти бізнесу.

Додаткова інформація – на сайті www.pepsico.com


Про PepsiСo в Україні 

PepsiСo – один із лідерів українського ринку продуктів харчування та напоїв, представлена компаніями «Сандора» і «Вімм-Білль-Данн Україна». Компанія займає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора», «Садочок», «Сандорик». До портфеля компанії входять також газовані напої Pepsi®, 7UP®, Mirinda®, холодний чай Lipton Ice Tea®, питна вода «Аква Мінерале». На ринку снеків компанія представлена брендами Lay's® і «Хрусteam». PepsiСo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов’яночка», «Машенька» та дитячого харчування з брендом «Агуша». Додаткова інформація про компанію PepsiСo в Україні – на сайті www.pepsico.ua