1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Кодекс поведінки
  5. Телефон довіри
  6. Контакти
 3. Сталий розвиток
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

Всесвітній тиждень захисту водних ресурсів планети

30.08.2019

Щороку наприкінці серпня у Стокгольмі проходить Всесвітній тиждень води — глобальний форум, присвячений захисту водних ресурсів планети. У рамках заходу експерти, провідні фахівці та глобальні компанії діляться своїми ідеями та рішеннями щодо ощадливого використання водних ресурсів.
Дотримуючись стратегії сталого розвитку, у PepsiCo ми робимо свій внесок у подолання глобального виклику та збереження запасів прісної води:

 • До 2025 року PepsiCo на 15% підвищить ефективність використання водних ресурсів у межах власного сільськогосподарського ланцюга поставок у регіонах із дефіцитом прісної води
 • На 25% підвищимо ефективність використання водних ресурсів у межах своїх прямих виробничих операцій
 • Плануємо відновлювати 100% води, використаної під час виробництва у регіонах з дефіцитом прісної води
 • В рамках співпраці Фонду PepsiCo з партнерами ми гарантуємо доступ до безпечної за санітарними нормами води для 25 мільйонів людей

В Україні PepsiCo реалізовує технологічні та просвітницькі проекти, спрямовані на заощадження, захист та раціональне використання водних ресурсів:

 • За останні 5 років українські виробництва РepsiCo зменшила споживання води на 22%
 • На виробничому комплексі у селі Миколаївське працює власна система очистки стоків, яка здатна щодоби повертати у довкілля до 4 тисяч куб м безпечних і повністю очищених промислових стоків.
 • З 2013 року в рамках проекту «Чиста вода» ми забезпечили чистою водою для пиття та приготування їжі близько 6500 дітей Київської та Миколаївської областей. Зараз встановлено вже 45 таких систем і ми постійно розширюємо географію проекту та кількість систем доочистки води.

Детальніше про наші цілі сталого розвитку читайте за посиланням http://strategy.pepsico.ua/

 

Про компанію PepsiСo 

Продукти компанії PepsiСo із задоволенням вживають близько мільярда разів на день більш ніж у 200 країнах. У 2018 році обсяг продажів PepsiСo становив більш як 64 мільярди доларів США завдяки збалансованому портфелю, що включає продукцію Frito-Lay®, Gatorade®, Pepsi-Cola®, Quaker® і Tropicana®. Компанія випускає різноманітний асортимент смачних і корисних продуктів харчування та напоїв, у тому числі 22 бренди, щорічні роздрібні продажі кожного з яких перевищують один мільярд доларів.

Керуючись принципом PepsiСo «Перемагати відповідально», ми прагнемо бути світовим лідером з виробництва готових до вживання продуктів харчування та напоїв. Принцип «Перемагати відповідально» відображає наше прагнення до сталого розвитку на ринку та впровадження цієї мети в усі аспекти бізнесу.

Додаткова інформація – на сайті www.pepsico.com


Про PepsiСo в Україні 

PepsiСo – один із лідерів українського ринку продуктів харчування та напоїв, представлена компаніями «Сандора» і «Вімм-Білль-Данн Україна». Компанія займає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора», «Садочок», «Сандорик». До портфеля компанії входять також газовані напої Pepsi®, 7UP®, Mirinda®, холодний чай Lipton Ice Tea®, питна вода «Аква Мінерале». На ринку снеків компанія представлена брендами Lay's® і «Хрусteam». PepsiСo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов’яночка», «Машенька» та дитячого харчування з брендом «Агуша». Додаткова інформація про компанію PepsiСo в Україні – на сайті www.pepsico.ua