1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Кодекс поведінки
  5. Телефон довіри
  6. Контакти
 3. Сталий розвиток
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

«PepsiCo Go!»: річна програма стажування для молодих талантів розпочинає свій шлях в Україні

21.05.2019

n45_1.jpg

Компанія PepsiCo Україна, один з лідерів у виробництві готових до вживання продуктів харчування та напоїв, повідомляє про запуск на українському ринку річної програми стажування для молодих талантів – «PepsiCo Go!». Програма навчання майбутніх професіоналів розпочинається з 2 вересня 2019 року. Наразі компанія вже проводить відбір охочих.

Cтати учасниками програми можуть студенти останніх курсів та випускники вищих навчальних закладів, які володіють англійською мовою не нижче Upper-Intermediate, мають профільну освіту і велике бажання отримувати перший досвід роботи та вчитися у кращих професіоналів галузі FMCG.

«Проект «PepsiCo Go-2019»  – це реальна можливість для студентів та випускників отримати перший безцінний досвід роботи у масштабних проектах в сфері FMCG, зрозуміти головні принципи та засади роботи в одній з найбільш відомих компаній світу. Працюючи над реальними проектами, стажер має можливість віднайти свій власний шлях.  Крім того – це ще й можливість працевлаштування за результатами закінчення програми стажування. З нашого досвіду, 85% стажерів отримують пропозицію постійної роботи та залишаються в Р epsiCo », - коментує подію директор з персоналу PepsiCo Україна Оксана Пальгуєва.

Стажування проходитиме в Києві за такими напрямками: бренд-маркетинг, дослідження ринку та покупців, категорійний менеджмент, фінанси, логістика. У стажерів є можливість обрати пріоритетний та додатковий напрямок для розвитку за власним бажанням.  Програма стажування надає цінний досвід роботи з каналами продажів, розуміння головних  принципів розробки концепції продуктів та креативних ідей, вчить створювати рекламні макети та ролики, навички спілкування із споживачами та колегами з інших департаментів, надає шанс разом з командою провести реальні кампанії з просування брендів тощо.

Серед інших переваг програми стажування в компанії PepsiCo Україна також: винагорода та офіційне працевлаштування з першого дня, гнучкий графік та медичне страхування, глибоке функціональне занурення в обрану галузь бізнесу, спеціально розроблена програма розвитку і навчання за обраним напрямом тощо.

Відбір на програму складається із трьох етапів: відеоінтерв’ю, тестування та інтерв’ю. Дізнатися більше та подати заявку на участь можна на сайті компанії за посиланням: https://pepsico-ukraine.vcv.ai/

 


Про компанію PepsiCo


Продукти компанії PepsiCo із задоволенням вживають близько мільярда разів на день більш ніж у 200 країнах. У 2018 році обсяг продажів PepsiCo склав понад 64 мільярди доларів США завдяки збалансованому портфелю, що включає продукцію Frito-Lay, Gatorade, Pepsi-Cola, Quaker і Tropicana. Компанія випускає широкий асортимент смачних і корисних продуктів харчування та напоїв, зокрема 22 бренди, щорічні роздрібні продажі кожного з яких перевищують один мільярд доларів.

Додаткова інформація про компанію – на сайті www.pepsico.com  

Про PepsiCo в Україні

PepsiCo — один із лідерів українського ринку продуктів харчування та напоїв, представлена компаніями «Сандора» та «Вімм-Білль-Данн Україна». Компанія займає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора», «Садочок», «Сандорик». До портфеля компанії входять також газовані напої Pepsi, 7UP, Mirinda, холодний чай Lipton Ice Tea, питна вода «Аква Мінерале». На ринку снеків компанія представлена брендами Lay’s і «Хрусteam». PepsiCo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов’яночка», «Машенька» і дитячого харчування з брендом «Агуша».

Додаткова інформація про компанію PepsiCo в Україні – на сайті www.pepsico.ua