1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Кодекс поведінки
  5. Телефон довіри
  6. Контакти
 3. Сталий розвиток
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

За підтримки PepsiCo Україна в Миколаєві обрали «Еко-школу року»

25.04.2019

головне.jpg

19 квітня в рамках всеукраїнського освітнього проекту з роздільного збору відходів упаковки «School Recycling» відбулося цьогорічне нагородження учасників та фіналістів проекту.

Проект «School Recycling» в Миколаївській області охопив 73 навчальні заклади. За 200 днів навчального року школи-учасниці рейтингу «Еко-школа року 2019» зібрали понад 37 тонн пластику, макулатури і упаковки. Отримані ресурси лідери учнівського самоврядування використали на користь своїх навчальних закладів.

За підсумками роботи в проекті найкращі результати показала ЗОШ № 32. Друге місце посіла ЗОШ №45, третє - Миколаївська гімназія №4. Всі вони отримали дипломи, кубки та грошові сертифікати для реалізації екологічного проекту в школі до кінця року.

«В PepsiCo ми переконані, що успіх компанії нерозривно пов’язаний з розвитком місцевих громад та збереженням навколишнього середовища. Разом з миколаївськими школярами та партнерами ми сприяємо формуванню культури роздільного сортування відходів серед населення», - розповіла Наталія Фесюн, менеджер з комунікацій з органами влади та громадськістю компанії PepsiCo Україна.

Проект проводиться з метою підвищення рівня екологічно-просвітницької та природоохоронної свідомості молоді в загальноосвітніх навчальних закладах. Школярі створюють «еко- патрулі», проводять інформаційні кампанії, знімають соціальну рекламу, влаштовують тематичні виставки та флеш-моби.

Організаторами конкурсу є міжнародний молодіжний рух School Recycling World спільно з громадською організацією «Всеукраїнський молодіжний рух Let’s do it, Ukraine та КУ «Агенція розвитку Миколаєва» за підтримки генерального партнера проекту компанії PepsiCo Україна, Міністерства освіти і науки України, Міністерства Молоді та спорту України, Миколаївської міської ради.

2.jpg

3.jpg

8.jpg

10.jpg

 


Про компанію PepsiCo


Продукти компанії PepsiCo із задоволенням вживають близько мільярда разів на день більш ніж у 200 країнах. У 2018 році обсяг продажів PepsiCo склав понад 64 мільярди доларів США завдяки збалансованому портфелю, що включає продукцію Frito-Lay, Gatorade, Pepsi-Cola, Quaker і Tropicana. Компанія випускає широкий асортимент смачних і корисних продуктів харчування та напоїв, зокрема 22 бренди, щорічні роздрібні продажі кожного з яких перевищують один мільярд доларів.

Додаткова інформація про компанію – на сайті www.pepsico.com  

Про PepsiCo в Україні

PepsiCo — один із лідерів українського ринку продуктів харчування та напоїв, представлена компаніями «Сандора» та «Вімм-Білль-Данн Україна». Компанія займає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора», «Садочок», «Сандорик». До портфеля компанії входять також газовані напої Pepsi, 7UP, Mirinda, холодний чай Lipton Ice Tea, питна вода «Аква Мінерале». На ринку снеків компанія представлена брендами Lay’s і «Хрусteam». PepsiCo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов’яночка», «Машенька» і дитячого харчування з брендом «Агуша».

Додаткова інформація про компанію PepsiCo в Україні – на сайті www.pepsico.ua