1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Кодекс поведінки
  5. Телефон довіри
  6. Контакти
  7. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

Даруйте подарунки тим, кого любите: «З любов’ю до рідних» від Садочка

12.03.2019

1000x1000_fb.png

Бренд «Садочок» допомагає висловити свою любов до рідних та близьких. Всеукраїнська промо-кампанія «З любов’ю до рідних», яка триває з березня по травень, дозволяє кожному її учаснику передати свій виграш найдорожчій людині.

Щоб поділитися виграним подарунком, учаснику потрібно вказати на сайті бренда контактні дані людини, якій хочеться зробити сюрприз, а «Садочок» доставить адресату цей подарунок разом із теплими та зворушливими вітаннями. Серед усіх існуючих приємних подарунків бренд обрав саме ті, які роблять рідних ще ближчими один до одного: місячна підписка на кінопортал «Диван ТВ» для затишних сімейних вечорів; поповнення мобільного телефону для душевних розмов; сертифікат в інтернет-магазин для втілення маленьких бажань і головний приз 100 000 грн. для здійснення заповітної мрії!

Детальніше про акцію читайте на сайті бренда.

 

Про компанію PepsiCo

Продукти компанії PepsiCo із задоволенням вживають близько мільярда разів на день більш ніж у 200 країнах. У 2018 році обсяг продажів PepsiCo склав понад 64 мільярди доларів США завдяки збалансованому портфелю, що включає продукцію Frito-Lay, Gatorade, Pepsi-Cola, Quaker і Tropicana. Компанія випускає широкий асортимент смачних і корисних продуктів харчування та напоїв, зокрема 22 бренди, щорічні роздрібні продажі кожного з яких перевищують один мільярд доларів.

Додаткова інформація про компанію – на сайті www.pepsico.com  

Про PepsiCo в Україні

PepsiCo — один із лідерів українського ринку продуктів харчування та напоїв, представлена компаніями «Сандора» та «Вімм-Білль-Данн Україна». Компанія займає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора», «Садочок», «Сандорик». До портфеля компанії входять також газовані напої Pepsi, 7UP, Mirinda, холодний чай Lipton Ice Tea, питна вода «Аква Мінерале». На ринку снеків компанія представлена брендами Lay’s і «Хрусteam». PepsiCo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов’яночка», «Машенька» і дитячого харчування з брендом «Агуша».

Додаткова інформація про компанію PepsiCo в Україні – на сайті www.pepsico.ua