1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Кодекс поведінки
  5. Телефон довіри
  6. Контакти
  7. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

Міжнародний інститут визнав PepsiCo кращим роботодавцем в Україні

18.02.2019

нагорода.PNG


18.02.2019, Київ. Компанія PepsiCo в Україні офіційно отримала сертифікат Інституту кращих роботодавців (Top Employers Institute) як кращий роботодавець 2019 року за створення відмінних умов праці.

Організації, які отримали сертифікат кращих роботодавців, займаються забезпеченням сприятливого робочого середовища для працівників завдяки прогресивним методам роботи з персоналом. Дослідження охоплює більше 100 питань, які включають в себе 600 практик щодо «розвитку людей» за 10 темами: стратегія розвитку талантів, планування персоналу, залучення талантів, адаптація під час прийому на роботу, навчання та розвиток, управління результатом, розвиток лідерських якостей, управління кар'єрою та наступництвом, компенсації та пільги, корпоративна культура. Інститут кращих роботодавців оцінює реалізацію цих методів управління персоналом та перевіряє, як вони підтримуються за допомогою стратегії, власності, практики, вимірювання та технології.

Генеральний директор The Top-Employer Institute Девід Плінк говорить: «Ми вважаємо, що сертифіковані організації 2019 року демонструють виняткові умови для працівників, ставлять на перше місце розвиток своїх співробітників та постійно працюють над оптимізацією HR практик. Ці компанії допомагають збагатити світ роботи своєю відданістю до розвитку персоналу, і завдяки цьому їхні зусилля визнані у всьому світі»

Кращі роботодавці - це організації найвищого рівня, які наполегливо працювали над створенням, впровадженням і просуванням своїх стратегій у сфері людських ресурсів. Вони забезпечують видатний досвід через стратегічні та продумані програми на робочому місці, які створюють середовище, яке розширює можливості та розвиває співробітників.

Оксана Пальгуєва, директор з персоналу PepsiCo Україна, прокоментувала: «Визнання компанії як кращого роботодавця — чітке свідчення ефективності наших стратегій в сфері управління людським капіталом. Компанія підтримує комфортні та безпечні умови праці в офісі та на виробництві, створює середовище для розвитку і реалізації кожної особистості. Підтримуючи унікальну корпоративну культуру, ми ставимо в центр людину, як безумовну цінність, та позиціонуємо компанію як майданчик, де кожен талант має шанс розкрити себе. Саме це й дозволило нам згуртувати потужну команду та залучати схожих за світоглядом людей».

На сьогоднішній день в компанії PepsiCo Україна працює майже 4 000 людей. В 2019 році компанія запланувала відкриття нового виробництва картопляних чипсів Lay’s в миколаївський області, у зв’язку з чим розширить штат ще на 250 робочих місць.

Приєднайтеся до розмови в соціальних мережах, користуючись хештегом #TECD19 та #PepsiCo_Top_Employer.

 

Про компанію PepsiCo

Продукти компанії PepsiCo із задоволенням вживають близько мільярда разів на день більш ніж у 200 країнах. У 2017 році обсяг продажів PepsiCo склав приблизно 63 мільярди доларів США завдяки збалансованому портфелю, що включає продукцію Frito-Lay, Gatorade, Pepsi-Cola, Quaker і Tropicana. Компанія випускає широкий асортимент смачних і корисних продуктів харчування та напоїв, зокрема 22 бренди, щорічні роздрібні продажі кожного з яких перевищують один мільярд доларів.

В основі діяльності PepsiCo лежить принцип «Відповідально до мети» – фундаментальне переконання компанії в тому, що її успіх нерозривно пов’язаний зі сталим розвитком навколишнього світу. Ми вважаємо, що постійне вдосконалення наших продуктів, відповідальне ставлення до захисту планети та розширення прав і можливостей людей у всьому світі дозволяють PepsiCo залишатися успішною глобальною компанією, яка створює довгострокову цінність для суспільства та своїх акціонерів. Додаткова інформація про компанію – на сайті www.pepsico.com  

Про PepsiCo в Україні

PepsiCo — один із лідерів українського ринку продуктів харчування та напоїв, представлена компаніями «Сандора» та «Вімм-Білль-Данн Україна». Компанія займає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора», «Садочок», «Сандорик». До портфеля компанії входять також газовані напої Pepsi, 7UP, Mirinda, холодний чай Lipton Ice Tea, мінеральна вода «Єсентуки» і питна вода «Аква Мінерале». На ринку снеків компанія представлена брендами Lay’s і «ХрусТeam». PepsiCo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов’яночка», «Машенька», «Смачненький» і дитячого харчування з брендом «Агуша». Додаткова інформація про компанію PepsiCo в Україні – на сайті www.pepsico.ua

Про Інститут кращих роботодавців

Інститут кращих роботодавців є світовим авторитетом у сфері сертифікації відмінних умов праці працівників.Ми спрямовані на прискорення впливу людських стратегій на збагачення світу праці через сертифікацію, порівняльний аналіз і підключення кращих роботодавців по всьому світу. Завдяки нашій програмі сертифікації ми даємо можливість організаціям оцінювати та покращувати своє робоче середовище. Заснований більше 25 років тому, Інститут кращих роботодавців сертифікував більше 1500 організацій у 118 країнах. Ці сертифіковані кращі роботодавці позитивно впливають на життя понад 6 000 000 співробітників у всьому світі. Хочете стати сертифікованим кращим роботодавцем або хочете дізнатися більше? Відвідайте веб-сайт Інституту кращих роботодавців.