1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Кодекс поведінки
  5. Телефон довіри
  6. Контакти
  7. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
  3. Пам'ятка кандидатові
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

Система моніторингу Geotab — на сторожі культури та безпеки кермування авто

07.02.2019

PepsiCo Україна впроваджує систему супутникового моніторингу безпеки керування транспортними засобами Geotab. Такий крок — логічне продовження політики компанії з підвищення культури керування транспортними засобами. Схожі системи супутникового моніторингу вже довели свою ефективність в усьому світі. Їх застосування дозволяє коригувати поведінку водіїв за кермом у режимі реального часу. Це на порядок скорочує аварійність на дорогах, а також допомагає вберегти життя і здоров’я людей.

«Система Geotab надає водіям миттєвий зворотній зв’язок у процесі водіння. Адже іноді водій, потрапивши у транспортний потік, починає наслідувати його швидкісний режим. Система Geotab  фіксує ознаки небезпечної поведінки і миттєво попереджує про це водія звуковими сигналами. Щоразу, коли автомобіль досягає певних швидкісних порогів, різко гальмує, прискорюється чи робить різкі маневри, система сповіщає водія про необхідність оцінити відповідність своєї поведінки дорожній ситуації та правилам руху. А також нагадує про необхідність прогнозування дорожньої ситуації заради власної безпеки та безпеки інших учасників дорожнього руху», розповів про систему моніторингу Станіслав Бусійок, менеджер з охорони праці та екологічної безпеки PepsiCo Україна.

PepsiCo в Україні регулярно проводить комплекс заходів для підвищення культури та безпеки кермування. Тому система супутникового моніторингу Geotab стане ще одним важливим кроком, який дозволить зробити цей процес ефективнішим. Адже система дозволяє аналізувати та накопичувати інформацію щодо стилю управління транспортними засобами кожного водія. На основі цих даних Geotab визначає рейтинги водіїв, а також сповіщає тих, хто знаходиться у зоні ризику.

 

 

Про компанію PepsiCo

Продукти компанії PepsiCo із задоволенням вживають близько мільярда разів на день більш ніж у 200 країнах. В 2017 році обсяг продажів PepsiCo склав близько 63 мільярдів доларів США завдяки збалансованому портфелю, що включає продукцію Frito-Lay, Gatorade, Pepsi-Cola, Quaker і Tropicana. Компанія випускає широкий асортимент смачних і корисних продуктів харчування та напоїв, зокрема 22 бренди, щорічні роздрібні продажі кожного з яких перевищують один мільярд доларів.

В основі діяльності PepsiCo лежить принцип «Відповідально до мети» – фундаментальне переконання компанії в тому, що її успіх нерозривно пов'язаний зі сталим розвитком навколишнього світу. Ми вважаємо, що постійне вдосконалення наших продуктів, відповідальне ставлення до захисту планети та розширення прав і можливостей людей у всьому світі, дозволяє PepsiCo залишатися успішною глобальною компанією, яка створює довгострокову цінність для суспільства та своїх акціонерів. Додаткова інформація про компанію – на сайті www.pepsico.com

Про PepsiCo в Україні

PepsiCo — один з лідерів українського ринку продуктів харчування та напоїв, представлена компаніями «Сандора» та «Вімм-Білль-Данн Україна». Компанія займає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора», «Садочок», «Сандорик». До портфелю компанії входять також газовані напої Pepsi, 7UP, Mirinda, холодний чай Lipton Ice Tea, мінеральна вода «Єсентуки» і «Аква Мінерале». На ринку снеків компанія представлена брендами Lay's і Хрусteam. PepsiCo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов'яночка», «Машенька», «Смачненький», «Ромол» та дитячого харчування з брендом «Агуша».

Додаткова інформація про компанію PepsiCo в Україні – на сайті www.pepsico.ua