1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Кодекс поведінки
  5. Телефон довіри
  6. Контакти
  7. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

Понад 20 тисяч школярів долучилися до проекту PepsiCo Україна «Let’s do it, Ukraine – School Recycling»

28.12.2018

скул рісайклінг головне фото.jpg

До освітнього проекту з роздільного збирання та переробки відходів упаковки в школах долучилося вже понад 20 тисяч учнів із 77 навчальних закладів Київщини та Миколаївщини. Загалом за час дії проекту в школах було зібрано та відправлено на переробку 93 тони вторинної сировини, що допомогло врятувати 560 дерев.

За три роки роботи проекту в навчальних закладах встановлено 920 контейнерів для роздільного збору відходів упаковки та налагоджено процес їх вивезення на переробку. Всі кошти, виручені за вторинну сировину, залишаються школярам на фінансування потреб школи. Щороку відбувається змагання за звання «Еко-школа року» у кожному населеному пункті. Це додає духу змагальності і додатково мотивує дітей залучатися до еко-проектів з відповідального поводження з відходами.

«Разом з нашими партнерами ми говоримо «ТАК»  впровадженню в Україні кращих загальносвітових та європейських практик зі збирання, утилізації та переробки відходів. Аналогічні проекти уже довели свою успішність у багатьох країнах. І PepsiCo в Україні на практиці продемонструвала, що це можливо і в нашій країні за умови об’єднання зусиль відповідальних компаній, місцевих громад та їхніх мешканців», — розповіла Наталія Фесюн, менеджер з роботи з органами влади та громадськістю компанії PepsiCo Україна.

Проект «Let’s do it, Ukraine – School Recycling» є частиною глобальної стратегії сталого розвитку PepsiCo «Відповідально до мети». Проект реалізується спільно з ГО «Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it, Ukraine», Миколаївською міською радою та Агенцією розвитку міста Миколаїв, міською радою міста Вишневе, Мішково-Погорілівською сільрадою. 

 

 

Про компанію PepsiCo

Продукти компанії PepsiCo із задоволенням вживають близько мільярда разів на день більш ніж у 200 країнах. В 2017 році обсяг продажів PepsiCo склав близько 63 мільярдів доларів США завдяки збалансованому портфоліо, що включає продукцію Frito-Lay, Gatorade, Pepsi-Cola, Quaker і Tropicana. Компанія випускає широкий асортимент смачних і корисних продуктів харчування та напоїв, зокрема 22 бренди, щорічні роздрібні продажі кожного з яких перевищують один мільярд доларів.

В основі діяльності PepsiCo лежить принцип «Відповідально до мети» – фундаментальне переконання компанії в тому, що її успіх нерозривно пов'язаний зі сталим розвитком навколишнього світу. Ми вважаємо, що постійне вдосконалення наших продуктів, відповідальне ставлення до захисту планети та розширення прав і можливостей людей у всьому світі, дозволяє PepsiCo залишатися успішною глобальною компанією, яка створює довгострокову цінність для суспільства та своїх акціонерів. Додаткова інформація про компанію – на сайті www.pepsico.com

Про PepsiCo в Україні

PepsiCo — один з лідерів українського ринку продуктів харчування та напоїв, представлена компаніями «Сандора» та «Вімм-Білль-Данн Україна». Компанія займає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора», «Садочок», «Сандорик». До портфелю компанії входять також газовані напої Pepsi, 7UP, Mirinda, холодний чай Lipton Ice Tea, мінеральна вода «Єсентуки» і «Аква Мінерале». На ринку снеків компанія представлена брендами Lay's і Хрусteam. PepsiCo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов'яночка», «Машенька», «Смачненький», «Ромол» та дитячого харчування з брендом «Агуша».

Додаткова інформація про компанію PepsiCo в Україні – на сайті www.pepsico.ua