1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Кодекс поведінки
  5. Телефон довіри
  6. Контакти
 3. Сталий розвиток
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

Обирайте улюблений смак, голосуйте та відправляйтесь у сімейну подорож зі смачним брендом «Чудо»

17.07.2018

Цього літа кожна упаковка питного йогурту «Чудо» може стати вашим квитком в омріяну подорож для всієї родини. Бренд запустив масштабну промо-кампанію з подарунками та розіграшем призів.

Насолоджуйтесь ніжним йогуртом із шматочками ягід та фруктів. Обирайте свій улюблений смак із десяти питних йогуртів «Чудо» та отримуйте можливість виграти чудові призи.

Промо-коди з упаковок, зареєстровані покупцями на сайті chudo.promo, дають змогу взяти участь у розіграші безлічі призів. Так кожний зареєстрований промо-код гарантує 5 гривень на мобільний рахунок або кіно-хіти на OLL TV. Три зареєстровані коди — можливість взяти участь у щотижневому розіграші валіз для мандрів. А реєстрація на сайті п’яти і більше промо-кодів дає змогу взяти участь у розіграші головного призу — 100 тисяч гривень на Чудо-подорож для всієї родини.

Смакуйте, вигравайте та подорожуйте!

Більше інформації про акцію на сайті chudo.promo

 

 

Про компанію PepsiCo

Продукти компанії PepsiCo із задоволенням вживають близько мільярда разів на день більш ніж у 200 країнах. У 2016 році обсяг продажів PepsiCo склав близько 63 мільярдів доларів США завдяки збалансованому портфоліо, що включає продукцію Frito-Lay, Gatorade, Pepsi-Cola, Quaker і Tropicana. Компанія випускає широкий асортимент смачних і корисних продуктів харчування та напоїв, зокрема 22 бренди, щорічні роздрібні продажі кожного з яких перевищують один мільярд доларів.

В основі діяльності PepsiCo лежить принцип «Відповідально до мети» – фундаментальне переконання компанії в тому, що її успіх нерозривно пов'язаний зі сталим розвитком навколишнього світу. Ми вважаємо, що постійне вдосконалення наших продуктів, відповідальне ставлення до захисту планети та розширення прав і можливостей людей у всьому світі, дозволяє PepsiCo залишатися успішною глобальною компанією, яка створює довгострокову цінність для суспільства та своїх акціонерів. Додаткова інформація про компанію – на сайті www.pepsico.com

Про PepsiCo в Україні

PepsiCo — один з лідерів українського ринку продуктів харчування та напоїв, представлена компаніями «Сандора» та «Вімм-Білль-Данн Україна». Компанія займає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора», «Садочок», «Сандорик». До портфелю компанії входять також газовані напої Pepsi, 7UP, Mirinda, холодний чай Lipton Ice Tea, мінеральна вода «Єсентуки» і «Аква Мінерале». На ринку снеків компанія представлена брендами Lay's і ХрусTeam. PepsiCo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов'яночка», «Машенька», «Смачненький», «Ромол» та дитячого харчування з брендом «Агуша».

Додаткова інформація про компанію PepsiCo в Україні – на сайті www.pepsico.ua