1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Кодекс поведінки
  5. Телефон довіри
  6. Контакти
 3. Сталий розвиток
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

PepsiCo зустрічає учасників програми стажування

21.05.2018

n102.jpg

Дванадцять найкращих студентів із провідних вузів Києва та Миколаєва пройдуть стажування у нашій компанії. Із них по троє — на виробництвах у Києві та Миколаєві, решта — у підрозділах з бренд-маркетингу, трейд-маркетингу, закупівель, аналітики, інсайтів та HR.

«Раді вітати переможців, яких ми обрали із понад півтисячі анкет, поданих на програму. Почати свою кар’єру із стажування в PepsiCo — це чудова  можливість для талановитої молоді якнайкраще проявити себе в обраній професії . У той же час наша компанія зможе отримати цінне підкріплення  в образі молодих фахівців — розповіла Тетяна Козаченко, керівник відділу підбору та залучення персоналу PepsiCo Україна.

Протягом наступних трьох місяців стажери знайомитимуться з нашою компанією, її історією, стратегією, цінностями та сучасними технологіями виробництва. А  також працюватимуть над реальними бізнес-задачами у своїх підрозділах та над власними проектами. За результатами цієї роботи стажери зможуть потрапити на річну програму розвитку — «PepsiCo Go» — з можливістю подальшого працевлаштування в компанії.

 

 

Про компанію PepsiCo

Продукти компанії PepsiCo із задоволенням вживають близько мільярда разів на день більш ніж у 200 країнах. У 2016 році обсяг продажів PepsiCo склав близько 63 мільярдів доларів США завдяки збалансованому портфоліо, що включає продукцію Frito-Lay, Gatorade, Pepsi-Cola, Quaker і Tropicana. Компанія випускає широкий асортимент смачних і корисних продуктів харчування та напоїв, зокрема 22 бренди, щорічні роздрібні продажі кожного з яких перевищують один мільярд доларів.

В основі діяльності PepsiCo лежить принцип «Відповідально до мети» – фундаментальне переконання компанії в тому, що її успіх нерозривно пов'язаний зі сталим розвитком навколишнього світу. Ми вважаємо, що постійне вдосконалення наших продуктів, відповідальне ставлення до захисту планети та розширення прав і можливостей людей у всьому світі, дозволяє PepsiCo залишатися успішною глобальною компанією, яка створює довгострокову цінність для суспільства та своїх акціонерів. Додаткова інформація про компанію – на сайті www.pepsico.com

Про PepsiCo в Україні

PepsiCo — один з лідерів українського ринку продуктів харчування та напоїв, представлена компаніями «Сандора» та «Вімм-Білль-Данн Україна». Компанія займає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора», «Садочок», «Сандорик». До портфелю компанії входять також газовані напої Pepsi, 7UP, Mirinda, холодний чай Lipton Ice Tea, мінеральна вода «Єсентуки» і «Аква Мінерале». На ринку снеків компанія представлена брендами Lay's і ХрусTeam. PepsiCo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов'яночка», «Машенька», «Смачненький», «Ромол» та дитячого харчування з брендом «Агуша».

Додаткова інформація про компанію PepsiCo в Україні – на сайті www.pepsico.ua