1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Кодекс поведінки
  5. Телефон довіри
  6. Контакти
 3. Сталий розвиток
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

«Зелена хвиля» з PepsiCo Україна до Всесвітнього дня Землі

26.04.2018

n81_1.jpg

Біля 600 співробітників компанії PepsiCo Україна взяли участь в загальнонаціональній екологічній акції «Зелена хвиля» до Всесвітнього дня Землі.

Цьогоріч заходи з прибирання та озеленення, які традиційно навесні проводить команда PepsiCo, пройшли у 15 містах та містечках України, де знаходяться офіси і представництва компанії: Вишневому, Сумах, Вінниці, Білій Церкві, Житомирі, Кривому Розі, Львові, Миколаєві, Новій Каховці, Нових Петрівцях, Полтаві, Рівному, Харкові, Херсоні, Мішково-Погоріловому.

В Сумах зусиллями команди було висаджено 10 саджанців катальпи. Галявина у місті Вишневе перетворилася на справжній сквер: його прикрасили 80 молодих кленів, 80 саджанців горобини та 150 кущів спіреї. Мішково-Погорілівська школа-інтернат на Миколаївщині отримала від PepsiCo дорослі дерева кипаросовиків Лейланда та черемхи віргінської та спільними зусиллями співробітників і педагогічного колективу їх висадили у грунт. В інших містах команди вийшли на прибирання зелених територій.

«Для колективу PepsiCo Україна щорічна весняна акція з благоустрою територій вже стала доброю традицією. Ми разом робимо гарну й надзвичайно корисну справу. До нашої роботи долучаються не лише співробітники компанії, але й їх родичі та друзі», — розповіла Ірина Козлова, генеральний директор PepsiCo Україна.

n81_2.jpg

n81_3.jpg

n81_4.jpg

n81_5.jpg

 

 

Про компанію PepsiCo

Продукти компанії PepsiCo із задоволенням вживають близько мільярда разів на день більш ніж у 200 країнах. У 2016 році обсяг продажів PepsiCo склав близько 63 мільярдів доларів США завдяки збалансованому портфоліо, що включає продукцію Frito-Lay, Gatorade, Pepsi-Cola, Quaker і Tropicana. Компанія випускає широкий асортимент смачних і корисних продуктів харчування та напоїв, зокрема 22 бренди, щорічні роздрібні продажі кожного з яких перевищують один мільярд доларів.

В основі діяльності PepsiCo лежить принцип «Відповідально до мети» – фундаментальне переконання компанії в тому, що її успіх нерозривно пов'язаний зі сталим розвитком навколишнього світу. Ми вважаємо, що постійне вдосконалення наших продуктів, відповідальне ставлення до захисту планети та розширення прав і можливостей людей у всьому світі, дозволяє PepsiCo залишатися успішною глобальною компанією, яка створює довгострокову цінність для суспільства та своїх акціонерів. Додаткова інформація про компанію – на сайті www.pepsico.com

Про PepsiCo в Україні

PepsiCo — один з лідерів українського ринку продуктів харчування та напоїв, представлена компаніями «Сандора» та «Вімм-Білль-Данн Україна». Компанія займає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора», «Садочок», «Сандорик». До портфелю компанії входять також газовані напої Pepsi, 7UP, Mirinda, холодний чай Lipton Ice Tea, мінеральна вода «Єсентуки» і «Аква Мінерале». На ринку снеків компанія представлена брендами Lay's і ХрусTeam. PepsiCo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов'яночка», «Машенька», «Смачненький», «Ромол» та дитячого харчування з брендом «Агуша».

Додаткова інформація про компанію PepsiCo в Україні – на сайті www.pepsico.ua