1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Кодекс поведінки
  5. Телефон довіри
  6. Контакти
 3. Сталий розвиток
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

Тепер ви краще знаєте PepsiCo: Олександр Корсун

18.04.2018

«Запорука наших перемог - у взаємній повазі до думок, досвіду, можливостей і способу життя різних людей», — говорить Олександр Корсун, головний інженер молочного виробництва PepsiCo.

В інтерв'ю для проекту «Тепер ви краще знаєте PepsiCo» Олександр розповідає про унікальний досвід роботи в компанії, власну мотивацію та значення командної роботи у досягненні успіху. Як отримувати задоволення та насолоду від результатів своєї праці — читайте в його розповіді нижче.

Чим Ви займаєтесь у PepsiCo?

Я працюю головним інженером київського виробництва PepsiCo. До моїх обов’язків входять своєчасна і гарна технічна підготовка виробництва, ремонт і модернізація устаткування для забезпечення його безаварійної та ефективної роботи. Все це є однією з передумов безпеки та якості нашої продукції.

Чим Ви займалися до того, як стали частиною команди PepsiCo?

Моя доля пов’язана із PepsiCo вже впродовж тринадцяти років. У далекому 2005 році я прийшов на посаду головного інженера у компанію «Вімм-Білль-Данн», що згодом увійшла до складу PepsiCo. Я пишаюся тим, що ми разом розвиваємося та зростаємо впродовж всіх цих років. А ще раніше я працював у компанії, з якою разом ми реалізували проект з будівництва буквально у «чистому полі» заводу з виробництва маргарину. Досвід таких масштабних проектів згодом знадобився мені у PepsiCo.

Що приваблює Вас у робочій атмосфері PepsiCo?

Це атмосфера чесності, послідовності та справедливості. Я певен, що запорука наших перемог — у взаємній повазі до думок, досвіду, можливостей і способу життя різних людей. Різноманітність і залучення — це стиль роботи PepsiCo.

Яким зі своїх проектів у PepsiCo Ви пишаєтесь найбільше?

Насправді, ми постійно знаходимося у русі, вдосконалюючи роботу компанії у найрізноманітніших напрямках. За останні декілька років було впроваджено безліч проектів як з розвитку інфраструктури підприємства, так і зі збільшення обсягів й асортименту молочної продукції. Особлива гордість — це великі проекти з удосконалення технологій при виробництві сиру та питного молока. Ця наша робота була визнана PepsiCo як кращий проект з підвищення продуктивності у категорії «молочні продукти» в 2014-році.

Як би Ви сформулювали своє кредо в PepsiCo?

У своїй роботі я керуюся декількома важливими принципами. По-перше, кожен день дізнавайся щось нове, будь відкритим для отримання нових знань і досвіду. По-друге, мисли креативно, бо творчість робить результат будь-якої діяльності унікальним і дає відчути себе щасливим від самого процесу. По-третє, уникай стереотипів, тому що вони обмежують можливості, а результати праці робляться однотипними і представляють мало цінності для оточуючих.

Якби Ви були одним із продуктів PepsiCo, то яким саме?

Це був би дитячий сирок «Слов’яночка» з ваніліном — для мене це смак дитинства. Завжди беру його в магазині. Адже беззаперечна якість та смак продукції PepsiCo — це частина моєї роботи, а в ній я впевнений на всі 100%.

Поділіться своїми найближчими кар’єрними планами.

Як головний інженер я багато уваги приділяю постійному навчанню. Розвиток та вдосконалення виробництва і своїх власних навичок — це взаємопов’язані речі, які впливають на бізнес компанії загалом.

Яку частину своєї роботи Ви вважаєте найкращою?

Найкраща частина моєї роботи — це реалізація проектів з удосконалення виробництва та інфраструктури. Я завжди пам’ятаю: треба шукати найкраще рішення чи вихід з ситуації. А надихає усвідомлення того, що в цьому завжди допоможе наша дружна команда PepsiCo — це справжні професіонали, майже родина. У такій атмосфері кожен знайде підтримку та допомогу в досягненні поставлених цілей. Тому я й щасливий приходити на роботу!

 

 

Про компанію PepsiCo

Продукти компанії PepsiCo із задоволенням вживають близько мільярда разів на день більш ніж у 200 країнах. У 2016 році обсяг продажів PepsiCo склав близько 63 мільярдів доларів США завдяки збалансованому портфоліо, що включає продукцію Frito-Lay, Gatorade, Pepsi-Cola, Quaker і Tropicana. Компанія випускає широкий асортимент смачних і корисних продуктів харчування та напоїв, зокрема 22 бренди, щорічні роздрібні продажі кожного з яких перевищують один мільярд доларів.

В основі діяльності PepsiCo лежить принцип «Відповідально до мети» – фундаментальне переконання компанії в тому, що її успіх нерозривно пов'язаний зі сталим розвитком навколишнього світу. Ми вважаємо, що постійне вдосконалення наших продуктів, відповідальне ставлення до захисту планети та розширення прав і можливостей людей у всьому світі, дозволяє PepsiCo залишатися успішною глобальною компанією, яка створює довгострокову цінність для суспільства та своїх акціонерів. Додаткова інформація про компанію – на сайті www.pepsico.com

Про PepsiCo в Україні

PepsiCo — один з лідерів українського ринку продуктів харчування та напоїв, представлена компаніями «Сандора» та «Вімм-Білль-Данн Україна». Компанія займає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора», «Садочок», «Сандорик». До портфелю компанії входять також газовані напої Pepsi, 7UP, Mirinda, холодний чай Lipton Ice Tea, мінеральна вода «Єсентуки» і «Аква Мінерале». На ринку снеків компанія представлена брендами Lay's і ХрусTeam. PepsiCo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов'яночка», «Машенька», «Смачненький», «Ромол» та дитячого харчування з брендом «Агуша».

Додаткова інформація про компанію PepsiCo в Україні – на сайті www.pepsico.ua