1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Кодекс поведінки
  5. Телефон довіри
  6. Контакти
 3. Сталий розвиток
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

Відмінна якість продукції "Слов’яночка" підтверджена незалежними експертами

13.04.2018

За результатами тестів сир «Слов’яночка» 9% жирності отримав найвищу оцінку — «відмінно» — від Центру незалежних порівняльних споживчих експертиз «ТЕСТ».

Продукт був перевірений за консистенцією, фізико-хімічними показниками, мікробіологічними показниками (молочнокислі бактерії, дріжджі) та іншими критеріями. Для виготовлення нашої продукції ми використовуємо добірну високоякісну сировину з дотриманням найвищих технологічних стандартів. Тож наші споживачі можуть бути впевнені в високій якості молочної продукції «Слов’яночка».

«Бренд «Слов’яночка» вже вкотре підтвердив відмінну якість продукції за результатами незалежних експертних оцінок. Раніше найвищі оцінки якості на «відмінно» від центру ТЕСТ отримали наші молоко, сметана та кефір «Слов’яночка». Для нас смак та якість продукції — найвищий пріоритет і ми раді, що високу якість продуктів «Слов’яночки» підтверджують незалежні експертизи», — прокоментувала Тамара Хомишенко, головний технолог молочного виробництва PepsiCo.


Про компанію PepsiCo

Продукти компанії PepsiCo із задоволенням вживають близько мільярда разів на день більш ніж у 200 країнах. У 2016 році обсяг продажів PepsiCo склав близько 63 мільярдів доларів США завдяки збалансованому портфоліо, що включає продукцію Frito-Lay, Gatorade, Pepsi-Cola, Quaker і Tropicana. Компанія випускає широкий асортимент смачних і корисних продуктів харчування та напоїв, зокрема 22 бренди, щорічні роздрібні продажі кожного з яких перевищують один мільярд доларів.

В основі діяльності PepsiCo лежить принцип «Відповідально до мети» – фундаментальне переконання компанії в тому, що її успіх нерозривно пов'язаний зі сталим розвитком навколишнього світу. Ми вважаємо, що постійне вдосконалення наших продуктів, відповідальне ставлення до захисту планети та розширення прав і можливостей людей у всьому світі, дозволяє PepsiCo залишатися успішною глобальною компанією, яка створює довгострокову цінність для суспільства та своїх акціонерів. Додаткова інформація про компанію – на сайті www.pepsico.com

Про PepsiCo в Україні

PepsiCo — один з лідерів українського ринку продуктів харчування та напоїв, представлена компаніями «Сандора» та «Вімм-Білль-Данн Україна». Компанія займає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора», «Садочок», «Сандорик». До портфелю компанії входять також газовані напої Pepsi, 7UP, Mirinda, холодний чай Lipton Ice Tea, мінеральна вода «Єсентуки» і «Аква Мінерале». На ринку снеків компанія представлена брендами Lay's і ХрусTeam. PepsiCo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов'яночка», «Машенька», «Смачненький», «Ромол» та дитячого харчування з брендом «Агуша».

Додаткова інформація про компанію PepsiCo в Україні – на сайті www.pepsico.ua