1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Кодекс поведінки
  5. Телефон довіри
  6. Контакти
 3. Сталий розвиток
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

Як PepsiCo Україна шукала таланти на Kyiv Post Employment Fair 2018

03.04.2018

 

Ярмарок вакансій від відомого видання Kyiv Post відбувся 31 березня в Українському Домі. PepsiCo Україна стала одним з найактивніших учасників заходу та презентувала відвідувачам кар’єрні можливості, що відкриті в нашій компанії.

Оригінальний стенд, гаслом якого стала фраза «Your Talent. Our Stage», викликав жваве зацікавлення у гостей заходу. Адже цього року PepsiCo Україна була визнана одним з кращих роботодавців України 2018 року та отримала офіційну сертифікацію Top Employers Institute.

«До відвідувачів нашого стенду ми намагалися донести ключове повідомлення: PepsiCo Україна – це потужна глобальна компанія та однин з найбільших роботодавців галузі, тож ми завжди раді вітати амбітних і талановитих співробітників. Участь в ярмарку відбувається під час набору стажерів в нашу компанію, тому окремо ми зосереджуємося на комунікації чудових можливостей для студентів реалізувати власний потенціал в PepsiCo», - зазначила під час заходу Тетяна Козаченко, керівник відділу підбору та залучення персоналу PepsiCo Україна.


Про компанію PepsiCo

Продукти компанії PepsiCo із задоволенням вживають близько мільярда разів на день більш ніж у 200 країнах. У 2016 році обсяг продажів PepsiCo склав близько 63 мільярдів доларів США завдяки збалансованому портфоліо, що включає продукцію Frito-Lay, Gatorade, Pepsi-Cola, Quaker і Tropicana. Компанія випускає широкий асортимент смачних і корисних продуктів харчування та напоїв, зокрема 22 бренди, щорічні роздрібні продажі кожного з яких перевищують один мільярд доларів.

В основі діяльності PepsiCo лежить принцип «Відповідально до мети» – фундаментальне переконання компанії в тому, що її успіх нерозривно пов'язаний зі сталим розвитком навколишнього світу. Ми вважаємо, що постійне вдосконалення наших продуктів, відповідальне ставлення до захисту планети та розширення прав і можливостей людей у всьому світі, дозволяє PepsiCo залишатися успішною глобальною компанією, яка створює довгострокову цінність для суспільства та своїх акціонерів. Додаткова інформація про компанію – на сайті www.pepsico.com

Про PepsiCo в Україні

PepsiCo — один з лідерів українського ринку продуктів харчування та напоїв, представлена компаніями «Сандора» та «Вімм-Білль-Данн Україна». Компанія займає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора», «Садочок», «Сандорик». До портфелю компанії входять також газовані напої Pepsi, 7UP, Mirinda, холодний чай Lipton Ice Tea, мінеральна вода «Єсентуки» і «Аква Мінерале». На ринку снеків компанія представлена брендами Lay's і ХрусTeam. PepsiCo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов'яночка», «Машенька», «Смачненький», «Ромол» та дитячого харчування з брендом «Агуша».

Додаткова інформація про компанію PepsiCo в Україні – на сайті www.pepsico.ua