1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Кодекс поведінки
  5. Телефон довіри
  6. Контакти
 3. Сталий розвиток
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

Тепер ви краще знаєте PepsiCo: Андрій Готун

29.03.2018

Чим Ви займаєтесь у PepsiCo?

Я відповідаю за бренд «Сандора», що є одним із лідерів сокового ринку України, який продовжує завойовувати серця нових прихильників завдяки інноваціям та дбайливому ставленню до смакових характеристик. Окрім загальноприйнятих обов’язків, пов'язаних безпосередньо з маркетингом, я відповідаю за розвиток власної команди. Адже розвиваючи людей, які поруч, ми створюємо сприятливе середовище для досягнення найвищих цілей.

З яким настроєм Ви приходите на роботу?

Кожен день — це новий виклик із несподіваними новинами й абсолютно неочікуваним досвідом. Я завзятий прихильник планування в усьому, але в роботі маркетолога неможливо передбачити геть усе. Тому кожен новий ранок для мене — це ще один спланований день, який ніколи не буде саме таким, як очікуєш. Але саме від мене буде залежати, стане він кращим ніж очікувалось, чи навпаки. 

Чим Ви займались до того, як приєднатися до команди PepsiCo?

Я працюю у маркетингу вже понад 10 років. За цей час працював як у спеціалізованих рекламних агенціях, так і в складі маркетингових команд виробників. Мені пощастило працювати з багатьма брендами в різних сферах бізнесу. Це дуже допомагає з точки зору використання кросфункціонального досвіду.
Окрім того, я маю ступінь доктора філософії (PhD) з комунікацій. Науковий бекграунд сприяє системному мисленню і ґрунтуванню на певних теоретичних засадах. Це дозволяє підвищувати ефективність практичної реалізації проектів.

Як давно Ви у PepsiCo, і що знайшли для себе в компанії?

У PepsiCo я із квітня 2017 р. За рік у компанії я зрозумів найголовнішу річ: команда і середовище надзвичайно важливі, але якою буде робоча атмосфера, залежить від кожного з нас. Як буття визначає свідомість, так і свідомість визначає буття, але потрібно докладати максимум зусиль, щоб життя відбувалося саме за тим сценарієм, який обираєш ти.

Яким зі своїх проектів у PepsiCo Ви  найбільше пишаєтесь?

Я в компанії вже встиг реалізувати декілька цікавих проектів, серед яких запуск із моєю командою нового продукту Sandora Frutz, а також розробка новорічної комунікаційної кампанії для бренду Sandora. Утім, безумовно, усі найкращі проекти ще попереду. Тому намагаюсь зосереджуватися не на здобутках, а на планах.

Що для Вас особисто означає успіх?

Щастя й успіх абсолютно різні речі, але прагнути необхідно до обох. У щасливих людей більше можливостей і шансів бути успішними та реалізованими.

Поділіться своїми кар’єрними планами та цілями на найближчі роки.

Для мене важливо рухатися вперед, отримувати новий досвід і відчувати, що моя робота є корисною. PepsiCo дає змогу розвиватись та втілювати чудові проекти. Я в будь-який момент готовий до змін в рамках компанії, адже це об'єктивна реальність сучасного кар'єрного шляху.

Яка частина роботи для Вас найкраща?

Маркетинг чудовий саме тим, що дає змогу займатися абсолютно різними речами одночасно. Це сфера, де поєднуються аналітика, фінанси, дослідження, розробка нових продуктів, маркетингові комунікації та стратегія, менеджмент, логістика і командна співпраця. Це унікальна функція, яка щоденно дозволяє отримувати новий досвід і поєднувати роботу й особистий розвиток.

Який найважливіший досвід Ви винесли зі своєї кар'єри?

Не слід уникати чогось нового та незнайомого через страх поразки. У будь-якому випадку це твій досвід. Якщо заради результату робити все залежне від тебе, обов’язково досягнеш успіху. Особисто я більше довіряю тим, хто спробував і не досяг успіху, ніж тим, хто обирає перевірений шлях і діє так, щоб уникнути поразки, а не перемогти.

Найцінніше, що дає Вам робота у PepsiCo?

Можливість бути на передовій технологій і, більше того, безпосередньо впливати на їхній розвиток. Це досить сильний стимул, що дозволяє зберігати та посилювати інтерес та натхнення до того, чим я займаюсь.

 

Про компанію PepsiCo

Продукти компанії PepsiCo із задоволенням вживають близько мільярда разів на день більш ніж у 200 країнах. У 2016 році обсяг продажів PepsiCo склав близько 63 мільярдів доларів США завдяки збалансованому портфоліо, що включає продукцію Frito-Lay, Gatorade, Pepsi-Cola, Quaker і Tropicana. Компанія випускає широкий асортимент смачних і корисних продуктів харчування та напоїв, зокрема 22 бренди, щорічні роздрібні продажі кожного з яких перевищують один мільярд доларів.

В основі діяльності PepsiCo лежить принцип «Відповідально до мети» – фундаментальне переконання компанії в тому, що її успіх нерозривно пов'язаний зі сталим розвитком навколишнього світу. Ми вважаємо, що постійне вдосконалення наших продуктів, відповідальне ставлення до захисту планети та розширення прав і можливостей людей у всьому світі, дозволяє PepsiCo залишатися успішною глобальною компанією, яка створює довгострокову цінність для суспільства та своїх акціонерів. Додаткова інформація про компанію – на сайті www.pepsico.com

Про PepsiCo в Україні

PepsiCo — один з лідерів українського ринку продуктів харчування та напоїв, представлена компаніями «Сандора» та «Вімм-Білль-Данн Україна». Компанія займає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора», «Садочок», «Сандорик». До портфелю компанії входять також газовані напої Pepsi, 7UP, Mirinda, холодний чай Lipton Ice Tea, мінеральна вода «Єсентуки» і «Аква Мінерале». На ринку снеків компанія представлена брендами Lay's і ХрусTeam. PepsiCo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов'яночка», «Машенька», «Смачненький», «Ромол» та дитячого харчування з брендом «Агуша».

Додаткова інформація про компанію PepsiCo в Україні – на сайті www.pepsico.ua