1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Кодекс поведінки
  5. Телефон довіри
  6. Контакти
  7. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
  3. Пам'ятка кандидатові
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

Щорічна акція «Відновимо ліси разом» Лісової опікунської ради (FSC) пройшла 4 листопада за підтримки компанії PepsiCo Україна

16.11.2017

¦Ч¦-¦¦¦-¦¬TМ¦-¦¦ TД¦-TВ¦-.jpg

4 листопада на території ВП «Боярська лісова дослідна станція» Національного університету біоресурсів і природокористування України співробітники компанії Tetra Pak і PepsiCo, а також члени їх сімей, співробітники FSC Україна і працівники лісового господарства висадили однорічні сіянці сосни, дуба, клена, дикої груші, горобини.

Акція «Відновимо ліси разом» стала доброю щорічною традицією міжнародної некомерційної організації Лісова опікунська рада (Forest Stewardship Council, FSC). Ця організація була створена для просування екологічно відповідального, соціально вигідного і економічно життєздатного управління лісами в світі.

Боярська лісова дослідна станція, де проходила акція, сертифікована FSC. Це означає, що ведення лісового господарства станції відповідає принципам та критеріям FSC. Серед таких принципів — раціональне та невиснажливе користування лісовими ресурсами, збереження біорізноманіття та лісів високої охоронної цінності, соціальні гарантії лісових працівників, підтримка розвитку місцевих громад.

В акції «Відновимо ліси разом» брали участь як дорослі, так і діти. І для дітей був проведений спеціальний майстер-клас «Майстер Пєрєдєлкін», на якому юним учасникам в ігровій формі розповіли про властивості і призначення картонної упаковки, що випускається компанією Tetra Pak, і її переробку, а також навчили застосовувати використану упаковку від соків і молока для створення своїми руками потрібних і корисних речей.

Упаковка Tetra Pak сертифікована FSC, і торговий знак FSC на цій упаковці гарантує, що вона виготовлена з сировини, що видобувається із сертифікованих лісів.

Компанія PepsiCo випускає в сертифікованій FSC упаковці Tetra Pak свою продукцію, в тому числі соки «Сандора» і «Садочок», а також молоко «Слов'яночка», які сьогодні широко представлені на полицях магазинів України і користуються великим попитом серед споживачів. До речі, всі учасники акції могли підкріпитися смачними і корисними соками та іншою продукцією PepsiCo.

Акція «Відновимо ліси разом» регулярно проводиться з 2012 року, і за цей час спільно з Tetra Pak і PepsiCo було висаджено понад 32000 сіянців на території більш ніж 6,5 га. Акція спрямована на привернення уваги широкої громадськості до питань відновлення лісових ресурсів, їх невиснажливого використання та розвитку ринку відповідального споживання.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Відділ корпоративних комунікацій PepsiCo:

Аліна Матківська, керівник відділу зі зв'язків з громадськістю PepsiCo в Україні
Тел.: +38 066 268 44 20
E-mail: alina.matkivska@pepsico.com 

Про компанію PepsiCo

Продукти компанії PepsiCo із задоволенням вживають близько мільярда разів на день більш ніж у 200 країнах. У 2016 році обсяг продажів PepsiCo склав близько 63 мільярдів доларів США завдяки збалансованому портфоліо, що включає продукцію Frito-Lay, Gatorade, Pepsi-Cola, Quaker і Tropicana. Компанія випускає широкий асортимент смачних і корисних продуктів харчування та напоїв, зокрема 22 бренди, щорічні роздрібні продажі кожного з яких перевищують один мільярд доларів.

В основі діяльності PepsiCo лежить принцип «Відповідально до мети» – фундаментальне переконання компанії в тому, що її успіх нерозривно пов'язаний зі сталим розвитком навколишнього світу. Ми вважаємо, що постійне вдосконалення наших продуктів, відповідальне ставлення до захисту планети та розширення прав і можливостей людей у всьому світі, дозволяє PepsiCo залишатися успішною глобальною компанією, яка створює довгострокову цінність для суспільства та своїх акціонерів. Додаткова інформація про компанію – на сайті www.pepsico.com

Про PepsiCo в Україні

PepsiCo є одним із лідерів українського ринку продуктів харчування та напоїв. Компанія займає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора», «Садочок», «Сандорик». До портфелю компанії входять також газовані напої Pepsi, 7UP, Mirinda, холодний чай Lipton Ice Tea, мінеральна вода «Єсентуки» і «Аква Мінерале». На ринку снеків компанія представлена брендами Lay's і ХрусTeam. PepsiCo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов'яночка», «Машенька», «Смачненький», «Ромол» та дитячого харчування з брендом «Агуша».

Додаткова інформація про компанію PepsiCo в Україні – на сайті www.pepsico.ua