1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Цінності та філософія
  5. Кодекс поведінки
  6. Телефон довіри
  7. Контакти
 3. Відповідально до мети
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Media_2.png
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

Бренд Pepsi випустив незвичайний стікерпак для Viber

06.11.2017

¦У¦-¦¬¦-¦-¦-¦¬¦¦ ¦-TЦ¦¦TГ¦-¦¬.png

Напередодні новорічних свят бренд Pepsi порадував своїх шанувальників, випустивши анімований аудіо-стікерпак в додатку Viber. Всього за першу добу новинку скачали більше 140 тисяч разів!

«Безтурботною, сніжною та веселою – ось якою має бути зима. І такою зимою хочеться безкінечно ділитися зі своїми друзями і близькими. Ми спробували передати цей настрій нашим шанувальникам і допомогти поділитися ним з якомога більшою кількістю друзів, – коментує Дмитро Крижанівський, бренд менеджер ТМ Pepsi. – Перші результати говорять, що наша ідея спрацювала!»

Бренд Pepsi першим в Україні запустив анімований аудіо стікерпак в Viber. Веселі персонажі створюють атмосферу наближення свята і дарують драйвовий настрій.

Спробуйте прямо зараз і додайте яскравих емоцій в кожне повідомлення!

Завантажити стікерпак можна за посиланням.

1.png 7.png

2.png

Про компанію PepsiCo

Продукти компанії PepsiCo із задоволенням вживають близько мільярда разів на день більш ніж у 200 країнах. У 2016 році обсяг продажів PepsiCo склав близько 63 мільярдів доларів США завдяки збалансованому портфоліо, що включає продукцію Frito-Lay, Gatorade, Pepsi-Cola, Quaker і Tropicana. Компанія випускає широкий асортимент смачних і корисних продуктів харчування та напоїв, зокрема 22 бренди, щорічні роздрібні продажі кожного з яких перевищують один мільярд доларів.

В основі діяльності PepsiCo лежить принцип «Відповідально до мети» – фундаментальне переконання компанії в тому, що її успіх нерозривно пов'язаний зі сталим розвитком навколишнього світу. Ми вважаємо, що постійне вдосконалення наших продуктів, відповідальне ставлення до захисту планети та розширення прав і можливостей людей у всьому світі, дозволяє PepsiCo залишатися успішною глобальною компанією, яка створює довгострокову цінність для суспільства та своїх акціонерів. Додаткова інформація про компанію – на сайті www.pepsico.com

Про PepsiCo в Україні

PepsiCo є одним із лідерів українського ринку продуктів харчування та напоїв. Компанія займає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора», «Садочок», «Сандорик». До портфелю компанії входять також газовані напої Pepsi, 7UP, Mirinda, холодний чай Lipton Ice Tea, мінеральна вода «Єсентуки» і «Аква Мінерале». На ринку снеків компанія представлена брендами Lay's і ХрусTeam. PepsiCo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов'яночка», «Машенька», «Смачненький», «Ромол» та дитячого харчування з брендом «Агуша».

Додаткова інформація про компанію PepsiCo в Україні – на сайті www.pepsico.ua