1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Цінності та філософія
  5. Кодекс поведінки
  6. Телефон довіри
  7. Контакти
 3. Відповідально до мети
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Media_2.png
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

Посол США в Україні відвідала з робочим візитом молочний завод PepsiCo в Україні

26.10.2017

23 жовтня Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Марі Йованович відвідала молочне підприємство компанії PepsiCo Україна в місті Вишневе Київської області.

Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Марі Йованович в супроводі Президента Американської торговельної палати в Україні Андрія Гундера провела зустріч з генеральним директором компанії PepsiCo Україна Іриною Козловою. Гостей ознайомили з досягненнями компанії за її 25-річну історію діяльності в Україні.

«За 25 років роботи в Україні PepsiCo стала одним із флагманів харчової галузі країни. У багатьох продуктових категоріях – соки, снеки, дитяче харчування, деякі види молочної продукції – ми утримуємо впевнені лідерські позиції на ринку, – повідомила Послу під час зустрічі Ірина Козлова, генеральний директор PepsiCo Україна. – Також в Україні ми досягли значного прогресу в питанні трансформації продуктового портфеля, що є глобальним зобов'язанням компанії. Вже зараз частка соків та молочної продукції в нашому портфелі становить 60%».

В рамках реалізації глобальної стратегії PepsiCo «Відповідально до мети» компанія в Україні трансформує свій продуктовий портфель, покращує екологічні показники роботи, піклується про розвиток можливостей співробітників, а також приділяє увагу підтримці місцевих громад в регіонах присутності своїх виробництв.

«Американські інвестиції сприяють розвитку України, створюючи робочі місця та стимулюючи економічне зростання і надходження до бюджету. – говорить Марі Йованович, посол США в Україні. – На прикладі PepsiCo ми побачили, що в Україні є компанії, які готові розширювати свій бізнес, інвестуючи в економічне благополуччя та роблячи свій внесок як у розвиток країни, так і місцевих громад».

У ході візиту гості відвідали сучасне, повністю автоматизоване виробництво дитячого молочного харчування «Агуша», а також обговорили інвестиційний клімат в Україні та проблемні питання, з якими стикаються інвестори.

«Американська торговельна палата в Україні бачить свою місію в тому, щоб сприяти сталому розвитку таких стратегічних інвесторів, як компанія PepsiCo, взаємодіючи з урядом України на всіх рівнях для вирішення важливих для бізнесу питань і продуктивно співпрацюючи з Посольством Сполучених Штатів Америки в Україні для поліпшення умов ведення бізнесу в цілому. Ми раді бачити компанію PepsiCo серед наших членів, яка, будучи невід'ємною частиною Палати протягом багатьох років, часто підтримує наші ініціативи, такі як, наприклад, WELDI – проект розвитку успішних жінок-керівників», –  зазначив Андрій Гундер, Президент Американської торговельної палати в Україні.

3 (005).png

 

6.png

2.png

4.png

5.png

3.png


Про компанію PepsiCo

Продукти компанії PepsiCo із задоволенням вживають близько мільярда разів на день більш ніж у 200 країнах. У 2016 році обсяг продажів PepsiCo склав близько 63 мільярдів доларів США завдяки збалансованому портфоліо, що включає продукцію Frito-Lay, Gatorade, Pepsi-Cola, Quaker і Tropicana. Компанія випускає широкий асортимент смачних і корисних продуктів харчування та напоїв, зокрема 22 бренди, щорічні роздрібні продажі кожного з яких перевищують один мільярд доларів.

В основі діяльності PepsiCo лежить принцип «Відповідально до мети» – фундаментальне переконання компанії в тому, що її успіх нерозривно пов'язаний зі сталим розвитком навколишнього світу. Ми вважаємо, що постійне вдосконалення наших продуктів, відповідальне ставлення до захисту планети та розширення прав і можливостей людей у всьому світі, дозволяє PepsiCo залишатися успішною глобальною компанією, яка створює довгострокову цінність для суспільства та своїх акціонерів. Додаткова інформація про компанію – на сайті www.pepsico.com

Про PepsiCo в Україні

PepsiCo є одним із лідерів українського ринку продуктів харчування та напоїв. Компанія займає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора», «Садочок», «Сандорик». До портфелю компанії входять також газовані напої Pepsi, 7UP, Mirinda, холодний чай Lipton Ice Tea, мінеральна вода «Єсентуки» і «Аква Мінерале». На ринку снеків компанія представлена брендами Lay's і ХрусTeam. PepsiCo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов'яночка», «Машенька», «Смачненький», «Ромол» та дитячого харчування з брендом «Агуша».

Додаткова інформація про компанію PepsiCo в Україні – на сайті www.pepsico.ua