1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Цінності та філософія
  5. Кодекс поведінки
  6. Телефон довіри
  7. Контакти
 3. Відповідально до мети
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Media_2.png
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

За підтримки PepsiCo місто Вишневе починає сортувати відходи!

25.10.2017

4_home.jpg


12 жовтня 2017 року в місті Вишневе Київської області стартував проект «Let’s do it, Ukraine School Recycling», в якому компанія PepsiCo Україна виступає генеральним партнером. Метою проекту є формування відповідального ставлення дітей та підлітків до споживання та сортування побутових відходів.

Проект складатиметься з чотирьох етапів, а участь у ньому візьмуть школярів та педагоги-організатори шкіл міста. На першому етапі, що пройшов 12 жовтня, 57 учнів прослухали лекцію «Правильне поводження з відходами» та взяли участь в інтерактивних іграх і дискусіях на задану тему. Діти активно відповідали на запитання та серйозно поставились до виконання домашнього завдання.

Другий етап проекту – марафон роздільного збору відходів, результати якого будуть враховані при виборі переможців. У школах-переможцях компанія PepsiCo встановить баки для роздільного збору вторинної сировини. А найактивніша школа буде нагороджена почесним званням «Еко-школа року»!

За словами менеджера зі зв’язків с органами влади та громадськістю PepsiCo в Україні Наталі Фесюн: «Турбота про навколишнє середовище – це не тільки завдання компаній, а й справа кожної людини. Виховувати дбайливе та відповідальне ставлення до природи потрібно з раннього віку, і наш проект з впровадження роздільного збору відходів у школах м. Вишневе буде сприяти досягненню цієї мети. Компанія PepsiCo докладе всіх зусиль, щоб залучити якомога більше школярів до цього проекту».

Проект «Let’s do it, Ukraine School Recycling» у школах Вишневого триватиме 3 місяці та відбувається спільно з ГО «Let's do it, Ukraine» і за підтримки міської ради міста Вишневе.

1.jpg

2.jpg

3.jpg


Про компанію PepsiCo

Продукти компанії PepsiCo із задоволенням вживають близько мільярда разів на день більш ніж у 200 країнах. У 2016 році обсяг продажів PepsiCo склав близько 63 мільярдів доларів США завдяки збалансованому портфоліо, що включає продукцію Frito-Lay, Gatorade, Pepsi-Cola, Quaker і Tropicana. Компанія випускає широкий асортимент смачних і корисних продуктів харчування та напоїв, зокрема 22 бренди, щорічні роздрібні продажі кожного з яких перевищують один мільярд доларів.

В основі діяльності PepsiCo лежить принцип «Відповідально до мети» – фундаментальне переконання компанії в тому, що її успіх нерозривно пов'язаний зі сталим розвитком навколишнього світу. Ми вважаємо, що постійне вдосконалення наших продуктів, відповідальне ставлення до захисту планети та розширення прав і можливостей людей у всьому світі, дозволяє PepsiCo залишатися успішною глобальною компанією, яка створює довгострокову цінність для суспільства та своїх акціонерів. Додаткова інформація про компанію – на сайті www.pepsico.com

Про PepsiCo в Україні

PepsiCo є одним із лідерів українського ринку продуктів харчування та напоїв. Компанія займає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора», «Садочок», «Сандорик». До портфелю компанії входять також газовані напої Pepsi, 7UP, Mirinda, холодний чай Lipton Ice Tea, мінеральна вода «Єсентуки» і «Аква Мінерале». На ринку снеків компанія представлена брендами Lay's і ХрусTeam. PepsiCo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов'яночка», «Машенька», «Смачненький», «Ромол» та дитячого харчування з брендом «Агуша».

Додаткова інформація про компанію PepsiCo в Україні – на сайті www.pepsico.ua