1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Кодекс поведінки
  5. Телефон довіри
  6. Контакти
  7. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
  3. Пам'ятка кандидатові
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

Компанія PepsiCo в Україні увійшла до ТОП-10 рейтингу «Репутаційні АКТИВісти-2017» у двох номінаціях

21.04.2017

Реп.Актив_сти.jpg


Компанія PepsiCoв Україні увійшла до ТОП-10 найкращих організацій, стратегія діяльності яких спрямована на підтримку значущих для суспільства проектів і створення ефективної системи репутаційного менеджменту.

Провідний діловий журнал «Бізнес» підбив підсумки III Національного рейтингу якості управління корпоративною репутацією «Репутаційні АКТИВісти-2017», згідно якого компанія посіла 8-е місце одразу в двох номінаціях: «Іміджевий капітал КСВ» та «Репутаційна стабільність». Незалежні експерти оцінювали роботу компаній, представлених на українському ринку товарів та послуг, за п’ятьма функціональними категоріями: «Репутаційна стабільність», «Антикриза року», «Медійна активність», «Інноваційний підхід», «Іміджевий капітал КСВ».

«Приємно відзначити, що саме незалежними експертами було надано високу оцінку діяльності нашої компанії в сфері управління корпоративною репутацією. Для нас це є свідченням того, що проекти, які згідно глобальної стратегії PepsiCo «Відповідально до мети» впроваджуються компанією в Україні за активної участі наших співробітників та у тісній співпраці з місцевими громадами і недержавними організаціями, є суспільно значущими і важливими для людей», – говорить Сергій Макаренко, директор з корпоративних комунікацій PepsiCo в Україні.

Минулого року PepsiCo оприлюднила оновлену глобальну стратегію «Відповідально до мети» (Performance With Purpose) на період до 2025 року згідно якої зобов’язалася забезпечувати своє стабільне зростання у довготривалій перспективі на основі позитивного внеску в розвиток суспільства і довкілля. В Україні соціальні ініціативи PepsiCo зосереджені на впровадженні екологічних програм, послідовній підтримці місцевих громад і співпраці з благодійними фондами і недержавними організаціями.


Про компанію PepsiCo

Продукти компанії PepsiCo із задоволенням вживають близько мільярда разів на день більш ніж у 200 країнах. У 2016 році обсяг продажів PepsiCo склав близько 63 мільярдів доларів США завдяки збалансованому портфоліо, що включає продукцію Frito-Lay, Gatorade, Pepsi-Cola, Quaker і Tropicana. Компанія випускає широкий асортимент смачних і корисних продуктів харчування та напоїв, зокрема 22 бренди, щорічні роздрібні продажі кожного з яких перевищують один мільярд доларів.

В основі діяльності PepsiCo лежить принцип «Відповідально до мети» – фундаментальне переконання компанії в тому, що її успіх нерозривно пов'язаний зі сталим розвитком навколишнього світу. Ми вважаємо, що постійне вдосконалення наших продуктів, відповідальне ставлення до захисту планети та розширення прав і можливостей людей у всьому світі, дозволяє PepsiCo залишатися успішною глобальною компанією, яка створює довгострокову цінність для суспільства та своїх акціонерів. Додаткова інформація про компанію – на сайті www.pepsico.com 

Про PepsiCo в Україні

PepsiCo є одним із лідерів українського ринку продуктів харчування та напоїв. Компанія займає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора», «Садочок», «Сандорик». До портфелю компанії входять також газовані напої Pepsi, 7UP, Mirinda, холодний чай Lipton Ice Tea, мінеральна вода «Єсентуки» і «Аква Мінерале». На ринку снеків компанія представлена брендами Lay's і ХрусTeam. PepsiCo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов'яночка», «Машенька», «Смачненький», «Ромол» та дитячого харчування з брендом «Агуша».

Додаткова інформація про компанію PepsiCo в Україні – на сайті www.pepsico.ua