1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Кодекс поведінки
  5. Телефон довіри
  6. Контакти
  7. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
  3. Пам'ятка кандидатові
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

Вихованці школи-інтернату в Миколаївській області отримали доступ до чистої питної води напередодні Всесвітнього дня водних ресурсів

21.03.2017

 
День води в Миколаївській області.jpg

Напередодні Всесвітнього дня водних ресурсів 130 дітей віком від 7 до 13 років, які постійно проживають у Шевченківській загальноосвітній школі-інтернаті Вітовського району Миколаївської області, отримали доступ до чистої питної води завдяки сучасній установці з доочищення води, змонтованій та введеній в експлуатацію за сприяння PepsiCo в Україні.

Зазначена подія відбулася в рамках проекту «Чиста вода» PepsiCo в Україні, який компанія реалізує з 2013 року. За цей час сучасними системами доочистки питної води було забезпечено 27 закладів Миколаївської області – дитячі садки, школи, лікарні.

З початку цього року компанія також допомогла здійснити технічне обслуговування систем очищення води у дитячих садках і школах Вітовського району.

«PepsiCo підтримує збереження і раціональне використання водних ресурсів, а також право кожної людини на доступ до чистої питної води. Наш проект «Чиста вода» -- одна з ініціатив екологічного напрямку PepsiCo в Україні, що реалізується в рамках глобальної стратегії PepsiCo «Відповідально до мети», та спрямована на поліпшення якості життя місцевих громад, де компанія веде бізнес», – коментує Валерій Жуков, заступник директора департаменту зі зв'язків з органами влади та громадськістю PepsiCo в Україні.

У 2017 році PepsiCo в Україні планує розширювати географію проекту «Чиста вода» шляхом встановлення систем доочистки питної води у дитячих закладах, що найбільше потребують допомоги та розташовані на території громад у регіонах присутності компанії. Планується також завершити технічне обслуговування раніше встановлених систем.

 


Про компанію PepsiCo

Продукти компанії PepsiCo щодня із задоволенням вживають близько мільярда разів на день більш ніж у 200 країнах світу. У 2016 році обсяг продажів PepsiCo склав близько 63 мільярди доларів США завдяки збалансованому портфоліо, яке містить продукцію Frito-Lay, Gatorade, Pepsi-Cola, Quaker і Tropicana. Компанія випускає широкий асортимент смачних і корисних продуктів харчування та напоїв, зокрема 22 бренди, щорічні роздрібні продажі кожного з яких перевищують мільярд доларів.

В основі діяльності PepsiCo лежить принцип «Відповідально до мети» – фундаментальне переконання компанії у тому, що її успіх нерозривно пов'язаний зі сталістю навколишнього світу. Ми вважаємо, що постійне вдосконалення наших продуктів, відповідальне ставлення до захисту планети та розширення прав і можливостей людей у всьому світі дозволяє PepsiCo залишатися успішною глобальною компанією, яка створює довгострокову цінність для суспільства та своїх акціонерів. Додаткова інформація про компанію – на сайті www.pepsico.com

Інформація про PepsiCo в Україні

PepsiCo в Україні – один із лідерів українського ринку продуктів харчування та напоїв, представлена компаніями «Сандора» і «Вімм-Білль-Данн Україна». Компанія є одним із найбільших гравців на ринку  соків і сокової продукції, а також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції. PepsiCo в Україні пропонує споживачам широке портфоліо соків і сокової продукції («Сандора», «Садочок», «Сандорик» і інші бренди), газованих напоїв (Pepsi, 7UP, Mirinda, холодний чай Lipton Ice Tea), мінеральної води («Єсентуки» і «Аква Мінерале»), снеків (чіпси Lay's і сухарики ХрусTeam), молочної продукції («Чудо», «Слов'яночка», «Машенька», «Смачненько», «Ромол» та інші) і дитячого харчування («Агуша»).

Додаткова інформація про компанію PepsiCo в Україні – на офіційному сайті www.pepsico.ua