1. Головна
 2. Про компанію
  1. Місія та бачення компанії
  2. Кодекс поведінки
  3. Телефон довіри
  4. Контакти
  5. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 5. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

PepsiCo в Україні підбиває підсумки акції «Поділися турботою»

30.01.2017

У рамках співпраці з міжнародним благодійним фондом «Таблеточки» бренд дитячого харчування «Агуша» компанії PepsiCo в Україні в період новорічних свят провів акцію «Поділися турботою».

У ході акції було зібрано кошти на закупівлю приліжкових фільтрів «Imugard III PL», які використовують для видалення лейкоцитів з тромбоконцентрату у відділенні інтенсивної хіміотерапії лікарні «Охматдит».

Акція «Поділися турботою» розпочалася 19 грудня 2016 року і завершилася 19 січня 2017 року. На офіційному сайті «Агуша» учасники створювали новорічні вітальні листівки та ділилися ними через соціальні мережі. Така активність дала можливість порадувати близьких людей і залучити до акції якомога більше учасників із усієї України. За підсумками активності користувачі соціальних мереж розіслали більше 20 000 листівок!

Крім того, що кожне побажання перетворилося на грошовий еквівалент, компанія PepsiCo в Україні прийняла рішення також підтримати активність свого бренду й збільшили зібрану учасниками суму. Таким чином, у фонд «Таблеточки» компанія передала ще більше зібраних коштів для порятунку маленьких життів. Переданих коштів достатньо для забезпечення приліжковими фільтрами всіх підопічних відділення інтенсивної хіміотерапії протягом п'яти місяців.

PepsiCo в Україні щиро дякує всім учасникам акції! Ваша турбота допомогла зберегти життя маленьких мрійників, художників, фантазерів і дуже зворушливих малюків. Ви стали причетними до великого та доброго діла, а також зміцнили нашу впевненість у затребуваності соціальних ініціатив PepsiCo в Україні.