1. Головна
 2. Про компанію
  1. Місія та бачення компанії
  2. Кодекс поведінки
  3. Телефон довіри
  4. Контакти
  5. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 5. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

PepsiCo в Україні допомагає миколаївським школам перейти на роздільний збір відходів

16.11.2016


Турбота про навколишнє середовище – один із ключових напрямків стратегії сталого розвитку PepsiCo «Відповідально до мети». Тут компанія зокрема приділяє значну увагу питанням роздільного збору відходів, максимальної переробки упаковки та її повторного використання шляхом впровадження змін у свою діяльність, а також реалізації партнерських проектів з іншими організаціями.
Так, восени компанія PepsiCo в Україні виступила генеральним партнером проекту з просування ідеї роздільного збору відходів в Україні, який ініціювала громадська організація «Let's Do It, Ukraine!» у школах Миколаєва.
У листопаді завершився проміжний етап проекту із сортування відходів. За місяць в ініціативі взяли участь 67 миколаївських шкіл. Понад 13 тис. школярів зібрали 1,5 тонни відходів упаковки з пластику і упаковки тетра пак та майже 20 тонн макулатури.
Чотири миколаївські школи, які були найактивнішими, стали переможцями цього етапу і тепер переходять на роздільний збір відходів. У якості подарунків школи отримали спеціальні контейнери для роздільного збору відходів, а також інформаційні матеріали, які допоможуть учням організувати роздільний збір у своїх навчальних закладах. Школярі будуть сортувати відходи на 5 фракцій: папір, пластик, упаковка тетра пак, скло та органічні відходи.
Під час наступного етапу проекту, який триватиме місяць, організатори проведуть дослідження для оцінки зусиль і витрат, необхідних для переходу українських шкіл на роздільний збір відходів. Мета «Let's Do It, Ukraine!» – здійснити перехід усіх навчальних закладів України на роздільний збір відходів.
Всеукраїнський проект для шкіл «Let's Do It, Ukraine – school recycling» у Миколаєві стартував у жовтні 2016 року. Акцію організувала громадська організація «Let's do it, Ukraine!» і генеральний партнер проекту компанія PepsiCo в Україні за підтримки Міністерства освіти і науки України, Українського центру позашкільної освіти, Управління освіти Миколаївської міської ради та КУ «Агентство розвитку Миколаєва».
Проект розрахований на чотири етапи. Першим етапом стали тренінги, які проводилися у всіх школах, де педагоги та школярі вчилися основним правилам поділу відходів. Другий етап – дослідження шкіл, які протягом місяця виконували свої практичні завдання зі збору відходів. Третім етапом стало визначення 4 шкіл-переможців, які зібрали найбільше відсортованих відходів. У рамках четвертого етапу організатори будуть протягом 4 місяців досліджувати розподіл відходів фіналістами в подаровані їм спеціальні баки для сортування.