1. Головна
 2. Про компанію
  1. Місія та бачення компанії
  2. Кодекс поведінки
  3. Телефон довіри
  4. Контакти
  5. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 5. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

Ще один навчальний заклад Миколаївської області отримав сучасну систему доочистки питної води від PepsiCo в Україні

20.10.2016

PepsiCo в Україні продовжує довгострокову програму, спрямовану на поліпшення якості питної води в регіонах, де розміщені виробничі майданчики компанії. В рамках даної ініціативи компанія ввела в експлуатацію сучасну високотехнологічну систему доочистки питної води в Пересадівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Вітовського району Миколаївської області.

Цей проект реалізовано згідно з корпоративною стратегією сталого розвитку «Відповідально до мети». Компанія дбає про збереження природних ресурсів, їх раціональне використання та мінімізацію впливу виробничої діяльності на навколишнє середовище.

Забезпечення населення доступною та безпечною для здоров'я водою – одна з головних задач проекту разом з дбайливим ставленням і економією водних ресурсів. В рамках програми компанія ініціює встановлення систем очищення питної води в школах і установах соціальної сфери в сільських регіонах, де вона здійснює свою виробничу діяльність.

Так, для поліпшення якості води в загальноосвітній школі села Пересадівка, де навчаються понад 300 дітей, компанія PepsiCo в Україні встановила п'ятиступінчасті обратноосмотичні системи фільтрації питної води – одні з найефективніших з представлених на ринку. Головна особливість даної системи – очищення без застосування хімікатів.

«При цьому ми прагнули не тільки забезпечити населення безпечною для здоров'я водою, але й прищепити співгромадянам дбайливе ставлення до водних ресурсів, навчити їх заощаджувати, – коментує Сергій Макаренко, директор департаменту зі зв'язків з громадськістю і владою PepsiCo в Україні. – Встановлення сучасних систем доочистки питної води в медичних установах і дитячих навчальних закладах – соціально значущих об'єктах інфраструктури – ще один крок щодо виконання екологічної програми PepsiCo, яка є невід'ємною складовою глобальної стратегії сталого розвитку компанії «Відповідально до мети» в Україні. Надалі ми плануємо розширити географію програми».

За підтримки PepsiCo в Україні подібні системи водоочищення вже працюють і забезпечують якісною питною водою 6 медичних установ Миколаївської області, 11 дитячих навчальних закладів і 8 загальноосвітніх шкіл Вітовського району.

В усьому світі PepsiCo інвестує значні кошти в ініціативи по збереженню природних ресурсів, їх раціонального використання та мінімізації впливу виробничої діяльності на навколишнє середовище. Головне завдання всіх екологічних проектів PepsiCo – підвищення ефективності ресурсозбереження та захист навколишнього середовища, при цьому особливу увагу приділено водним ресурсам і, зокрема, забезпеченню доступу до якісної питної води.