1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Кодекс поведінки
  5. Телефон довіри
  6. Контакти
  7. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
  3. Пам'ятка кандидатові
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

PepsiCo виступила партнером WCFDavos Kyiv 2016

05.10.2016

19-20 вересня в Києві відбулася третя регіональна сесія Всесвітнього комунікаційного форуму WCFDavos Kyiv 2016. Організатори традиційно зібрали лідерів змін – професіоналів зі сфери державного управління, представників бізнесу, громадських діячів і ЗМІ з 10 країн світу, щоб поговорити про майбутнє без конфліктів і про те, як досягти успіху в житті і бізнесі за допомогою стратегії win-win.
Можливість перейняти корисний досвід для розвитку бізнесу викликала інтерес у PepsiCo. Компанія виступила партнером заходу, що дозволило їй ознайомитися з кращими практиками та ідеями щодо ефективного використання win-win як інструменту для вирішення конфліктних ситуацій і виведення відносин з партнерами, клієнтами, співробітниками і навіть опонентами на новий рівень продуктивної взаємодії і співпраці.
55 експертів-практиків виступили з доповідями і провели 11 панельних дискусій, під час яких обговорили такі актуальні питання, як підвищення довіри до державної влади, роль інформаційно-медійних технологій у вирішенні конфліктів, національна економічна безпека і репутаційний капітал бізнесу, суспільства і держави. Також у рамках Форуму відбулася церемонія нагородження переможців національного етапу престижної міжнародної нагороди C4F Davos Awards.