1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Кодекс поведінки
  5. Телефон довіри
  6. Контакти
  7. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
  3. Пам'ятка кандидатові
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

PepsiCo в Україні провела благодійну акцію для дитячих будинків

01.10.2016

Компанія PepsiCo підбила підсумки акції «Подаруємо дітям щасливе дитинство», в якій взяли участь співробітники всіх підрозділів компанії. В рамках проекту «Подаруємо дітям щасливе літо», який тривав два місяці до середини вересня, співробітники зібрали корисні і необхідні для розвитку дітей речі – спортивний інвентар, розвиваючі настільні ігри, художні та науково-популярні книги – і передали їх дитячим будинкам з 16 регіонів України. В результаті подарунки отримали 793 дитини! Підтримка незахищених та малозабезпечених категорій населення в Україні – один з основних напрямків благодійної діяльності компанії PepsiCo. Партнером цієї ініціативи виступив благодійний фонд «Благомай».
«Дотримуючись корпоративної стратегії «Відповідально до мети», PepsiCo в Україні надає підтримку незахищенним  верствам населення на регулярній основі. Такі ініціативи є важливими як для самої компанії, так і для її співробітників. Мета ініціативи «Подаруємо дітям щасливе дитинство» – допомогти вихованцям дитячих будинків, надавши корисні речі і продукти харчування», – пояснює Олеся Муджирі, керівник відділу зі зв'язків з громадськістю компанії PepsiCo.
Крім зібраних речей, PepsiCo в Україні передала дитячим будинкам продукти харчування, які компанія виробляє на своїх заводах. «Усі діти потребують турботу й увагу. Особливо це стосується дітей, позбавлених батьківського піклування. Ми допомагаємо нашим підопічним повноцінно розвиватися і радіти життю, а також адаптуватися до подальшого життя в суспільстві, – коментує Костянтин Голуб'ятников, голова Наглядової ради та співзасновник Фонду «Благомай», – Співпраця з такими великими компаніями, як PepsiCo в Україні, допомагає нам покращувати умови перебування дітей в дитячих будинках і надавати їм необхідну підтримку».