1. Головна
 2. Про компанію
  1. Місія та бачення компанії
  2. Кодекс поведінки
  3. Телефон довіри
  4. Контакти
  5. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 5. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

Герої вулиць: масштабний проект бренду Pepsi підтримає український стріт-арт

19.07.2016


Все більшої популярності в Україні набирає такий вид мистецтва, як стріт-арт. Все частіше в затишних двориках столиці можна зустріти будинки розфарбовані на всю висоту креативними муралами. Найчастіше ці малюнки зачіпають соціальні проблеми нашого суспільства або ж відображають повсякденне, з несподіваного боку.

Бренд Pepsi підтримує розвиток стріт-арту в Україні. З липня по серпень 2016 року митці з усієї України, які мріють втілити ідею свого мурала в життя, зможуть представити свої ескізи для участі в найбільшому всеукраїнському конкурсі «Герої вулиць». Старт конкурсу було дано на фестивалі Atlas Weekend, де глядачі побачили створення справжнього муралу.

Стати учасником просто – достатньо завантажити ескіз в альбом за посиланням https://vk.com/album-17380992_233446039 до 28 липня і поділитися зображенням в соціальних мережах з хештегом #героївуліць. Професійне журі вибере ТОП-5 робіт, а вже з них глядачі визначать головного переможця, чия робота прикрасить одне з українських міст.

Учасники, які посіли 2 та 3 місця отримають сертифікат номіналом в 10 000 грн в магазині гаджетів і аксесуарів Citrus. 4 і 5 місця – сертифікат номіналом 5 000 грн в Citrus. Крім того, ескіз, який набрав в соціальних мережах максимум "лайків» до 23:59, 28 липня (це стосується всіх робіт, а не тільки ТОП-5, так що кличте друзів голосувати), принесе автору приз глядацьких симпатій – сертифікат в Citrus номіналом 5 000 грн.

Взяти участь в конкурсі зможе кожен професійний художник або початківець, який хоче, щоб його робота стала прикрасою цілого міста. Важлива деталь: брати участь можуть навіть ті, у кого немає досвіду створення муралів, адже втілювати ескіз переможцю допоможе професійний мураліст.