1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Кодекс поведінки
  5. Телефон довіри
  6. Контакти
  7. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
  3. Пам'ятка кандидатові
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

Компанія Tetra Pak спільно з партнером PepsiCo Україна проведе дитячий майстер-клас «Упаковка, здавайся!» в рамках фестивалю «Космо Еко Фест»

17.06.2016

18-19 червня на території Національного Експоцентру України (ВДНХ, 10 павільйон) в рамках першого космічного Еко-фестивалю «Автостопом по Галактиці» в науково-фантастичній тематиці з актуалізацією проблем екології, компанія  Tetra Pak спільно з PepsiСo Україна проведе дитячий майстер-клас на тему «Екологія упаковки». Під час даного заходу діткам в ігровій формі розкажуть що потрібно робити з використаними пакетами з-під соку та молока. 

 

«Майстер Передєлкін» розкаже дітям про картонну упаковку компанії Tetra Pak, з чого вона складається, та яким чином допомагає зберегти корисні властивості соків та молока, а також про її переробку.  Діти зможуть прийняти участь в експерименті, під час якого упаковка соку перетвориться на лист паперу. Все це малята зможуть зробити своїми руками.

 

Під час майстер-класу діти зможуть скуштувати смачні соки та підзарядитися порцією вітамінів.

 

Мета даного майстер-класу: у формі гри донести дітям інформацію про те, що використана упаковка – це не відходи, а цінна сировина для подальшої переробки в корисні та важливі речі. Вся зібрана використана упаковка Tetra Pak буде відправлена на завод, картонну-паперову фабрику «Кронекс-Украина» (Харківська обл.), на якій відбувається переробка картонної упаковки Tetra Pak.

 

Такі заходи компанія Tetra Pak разом з партнерами проводить регулярно - так, наприклад, 11 та 12 червня в ТРЦ Магелан відбувся фестиваль вуличної їжі. В рамках фестивалю компанія Tetra Pak провела дитячий майстер-клас, пригощала їх соками, розповідала про картонну упаковку та її властивості. В майстер-класі прийняли участь близько 200 дітей.

 

Детальніше з програмою наступного заходу Ви можете ознайомитись за посиланням: http://k-event.com.ua/index.html

 

Партнер заходу - проект «Україна без сміття» http://nowaste.com.ua/

 

ПРО КОМПАНІЮ TETRA PAK

Tetra Pak - світовий лідер в області рішень для переробки і виготовлення упаковки харчових продуктів. Спільно зі своїми замовниками та постачальниками ми надаємо корисні, інноваційні та екологічно безпечні пакувальні рішення для продуктів мільйонам людей більш, ніж в 170 країнах по всьому світу. Підрозділи Tetra Pak представлені більш, ніж в 80 країнах світу і в них працюють понад 23 000 співробітників. Ми переконані, що стати лідером в індустрії неможливо без відповідального підходу до бізнесу, орієнтованого на сталий розвиток. Наш девіз - «ЗБЕРІГАЮЧИ КРАЩЕ» - відображає прагнення компанії зробити продукти харчування безпечними та доступними повсюди.

Детальніше про Tetra Pak за посиланням www.tetrapak.com

 

ПРО КОМПАНІЮ PepsiCo:

PepsiCo в Україні представлена ​​компаніями «Сандора» і «Вімм-Білль-Данн Україна» і є одним з лідерів українського ринку продуктів харчування і напоїв. Компанія займає лідируючі позиції на ринку соків і сокової продукції, де вона представлена ​​брендами «Сандора», «Садочок», «Сандорик» і іншими. У портфель брендів входять також газовані напої Pepsi, 7UP, Mirinda, холодний чай Lipton Ice Tea, мінеральна вода «Єсентуки» і «Аква мінералі». На ринку снеків PepsiCo в Україні представлена ​​ТМ Lay's (чіпси) і ТМ ХрусTeam (сухарики). Компанія займає міцні позиції на ринку молочної продукції з торговельними марками «Чудо», «Слов'яночка», «Машенька», «Смачненько», «Ромол» та інші. Дитяче харчування PepsiCo в Україні представлено продукцією бренду «Агуша».

Додаткова інформація про компанію PepsiCo в Україні - на офіційному сайті www.pepsico.ua

 

 

 

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся:

 

Ганна Таранцова

АО «Тетра Пак»

82, Mezhigirska st. Kyiv 04080 Ukraine

Tel: +380 44 230 39 00

www.tetrapak.com