1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Кодекс поведінки
  5. Телефон довіри
  6. Контакти
  7. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
  3. Пам'ятка кандидатові
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

Pepsi і УЄФА покажуть видовищне музичне шоу на фіналі Ліги чемпіонів

26.05.2016

Вперше в історії фіналу Ліги чемпіонів УЄФА і Pepsi дарують усім футбольним фанатам повномасштабний живий концерт. Популярна американська співачка, піаністка і автор пісень Аліша Кіз виступить зі своїми музичними композиціями на церемонії відкриття, яка відбудеться 28 травня на стадіоні «Сан-Сіро» в Мілані.

Створенням глобальної сцени в рамках фіналу Ліги чемпіонів УЄФА Pepsi здійснить епічний незабутній момент, який запам’ятається надовго всім світовим фанатам футболу. Очікується, що за ходом матчу спостерігатимуть 180 мільйонів уболівальників, а пряма трансляція найпопулярнішої серед телеглядачів щорічної спортивної події буде вестися в 220 країнах.

«Мені не терпиться представити свої нові музичні твори на фіналі Ліги чемпіонів, увага до якого прикута в усьому світі, – заявила Аліша Кіз. – Це потужне подія, яка залишиться в історії. Вона відображає дух наших спільних цінностей, які ми поділяємо незалежно від того, хто ми і де ми живемо. Для мене велика честь стати частиною такої улюбленої всіма події».

У цьому році на «Церемонії відкриття фіналу Ліги чемпіонів УЄФА від Pepsi» об'єднаються три виміри: світ музики світового класу, індустрія розваг і спорт. Також в Мілані пройдуть модні та дизайнерські покази в якості данини поваги приймаючому місту.

PepsiCo почала співпрацювати з найбільш престижним клубним чемпіонатом континенту в 2015 році, головними брендами якого стали Lay's, Gatorade і Pepsi MAX / Pepsi.

Нагадаємо, учасниками фіналу Ліги чемпіонів-2016 стануть переможці протистоянь «Манчестер Сіті» – «Реал» і «Атлетіко» – «Баварія».