1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Кодекс поведінки
  5. Телефон довіри
  6. Контакти
  7. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
  3. Пам'ятка кандидатові
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

Головне прибирання країни пройшло з PepsiCo в Україні

29.04.2016

1.jpg

 


23 квітня 2016 року відбулося наймасштабніше прибирання України, яке організувала громадська організація “Let's do it, Ukraine!”. Регіональним партнером акції виступила PepsiCo в Україні. Всеукраїнська ініціатива «Зробимо Україну чистою!» охопила понад 5 000 локацій по всій країні, включаючи парки, сквери та місця громадського відпочинку. За попередніми підрахунками, до акції приєдналися більше 700 000 волонтерів, з них більше 11 000 чоловік зібралися на центральній локації Києва, в Гідропарку.

Співробітники компанії PepsiCo в Україні із задоволенням взяли участь у всеукраїнському суботнику: у Миколаїві, в Харькові, де розташовані заводи компаніїї, а також на центральній локації України – в Гідропарку. Для всіх учасників еко-ініціатіви в Києві PepsiCo в Україні встановила зону відпочинку, де можна було відпочити після прибирання, а також зробити фото на пам'ять. Найактивніших учасників прибирання координатори заохочували фішками, які можна було обміняти на напої з лінійки продуктів PepsiCo.

У цей же день у кожному обласному центрі пройшли музично-екологічні фестивалі «ЧИСТОФЕСТИ», в рамках яких гості могли відвідати різноманітні майстер-класи, виставки, стати учасниками квестів, флешмобів і конкурсів на екологічну тематику. На території проведення головного фестивалю в столиці PepsiCo в Україні виступила призовим партнером у ряді конкурсів, які були спрямовані на ознайомлення учасників прибирання з принципами роздільного збору сміття та його переробки. Масштабну акцію підтримали багато відомих українських артистів.

Акція, організована спільно з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, отримала підтримку Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства соціальної політики України. Всеукраїнська еко-ініціатіва пройшла під патронатом першої леді країни Марини Порошенко.

В той же час зусиллями волонтерів були проведені суботники у Мішково-Погорілово (прибрана школа-інтернат та центр села в 3 кілометрах від виробничого комплексу №2), селі Миколаївське (прибраний парк недалеко від виробничого комплексу №1), а також у Харькові, в Вишневому і в Нових Петрівцях біля офісів компанії.

Підтримка цієї ініціативи ще раз підкреслює прагнення PepsiCo в Україні піклуватися про збереження природних ресурсів і мінімізувати вплив виробництва на навколишнє середовище. Турбота про екологію – один із основоположних принципів глобальної стратегії сталого розвитку «Відповідально до мети», якою компанія керується в усій своїй діяльності.