1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Кодекс поведінки
  5. Телефон довіри
  6. Контакти
  7. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
  3. Пам'ятка кандидатові
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

PepsiCo і Let's do it, Ukraine! провели фотоквест

15.04.2016

9 квітня в рамках підготовки до всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою разом!» PepsiCo в Україні надала підтримку Let's do it, Ukraine! в організації фотоквесту в Києві. Подія проводилася з метою привернення уваги до проблем екології і забруднення міста сміттям.

У квесті взяли участь три команди, які переміщувалися по всьому місту, виконуючи захоплюючі завдання, а також невелика група активістів, яка провела прибирання-фотосесію на Замковій горі.

Всі рухалися по одному маршруту і виконували однакові завдання, але в різному порядку, тому одні й ті ж теми висвітлювалися по-особливому в різних міських умовах.

Серед завдань учасникам попадалися такі, як, наприклад, сфотографувати купу сміття або придумати якесь нестандартне застосування для використаних речей. Команди активно залучали до виконання завдань перехожих і фотографували їх з табличками, що закликають приєднатися до акції «Зробимо Україну чистою разом!», або знімали фотоколаж з сюжетом.

В цей же час волонтери на Замковій горі зібрали близько 20 пакетів сміття та створили фотоісторію прибирання.

PepsiCo в Україні вручила всім учасникам квесту смачні подарунки від компанії.

Фотозвіт події доступний на Facebook-сторінці Let’s do it, Ukraine! 

Нагадуємо, що в 2016 році в рамках міжнародної програми PepsiCo з роздільного збору сміття компанія розпочала співпрацю з міжнародним екологічним рухом Let's do it, World!, представленим в Україні громадською організацією Let's do it, Ukraine!, і приєдналася до щорічної акції з прибирання сміття «Зробимо Україну чистою разом!».