1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Кодекс поведінки
  5. Телефон довіри
  6. Контакти
  7. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
  3. Пам'ятка кандидатові
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

Понад 10 000 жителів Миколаївської області отримали доступ до чистої питної води завдяки PepsiCo

12.04.2016

Протягом трьох років PepsiCo реалізує програму забезпечення доступу населення до чистої питної води в Україні. Проект проходить в регіонах, де розташовані виробничі підприємства компанії. На сьогоднішній день в медичних установах і навчальних закладах Миколаївської області були встановлені 20 сучасних високотехнологічних систем доочистки питної води.

На вибраних локаціях були встановлені п'ятиступінчасті обратноосмотичні системи фільтрації питної води, які є одними з найефективніших з представлених на ринку. Їхня головна перевага – ефективне очищення води без застосування хімікатів.

Реалізація даної програми є частиною глобальної стратегії компанії. У всьому світі PepsiCo інвестує значні кошти в ініціативи зі збереження природних ресурсів, їхнього раціонального використання та мінімізації впливу виробничої діяльності на навколишнє середовище, що відображено в корпоративній стратегії сталого розвитку «Відповідально до мети». Особливу увагу в ній приділено водним ресурсам і, зокрема, забезпеченню доступу до питної води.