1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Кодекс поведінки
  5. Телефон довіри
  6. Контакти
  7. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
  3. Пам'ятка кандидатові
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

У першому кварталі 2016 року PepsiCo в Україні передала благодійному фонду «Фудбенк» понад вісім тонн молочної продукції

11.04.2016

В рамках довгострокового співробітництва з благодійною організацією «Фудбенк» компанія PepsiCo передала нужденним молочну продукцію, необхідну для здорового і збалансованого харчування.

У 1-му кварталі 2016 року люди, які опинилися у важкій життєвій ситуації, – малозабезпечені сім'ї, діти з обмеженими можливостями, сироти, люди похилого віку, пацієнти реабілітаційних центрів, які знаходяться під опікою БФ «Фудбенк», отримали 8,5 тон молочної продукції. Подарунки включали сирки «Агуша», йогурти та молочні коктейлі «Чудо», молоко, сметану, сир, солодкий сирок, кефір «Слов'яночка» та фруктові сирки «Смачненька».

Отримані продукти БФ «Фудбенк» передав 23 своїм контрагентам – благодійним організаціям у Харкові, Києві та Київській області.

Реалізація та розвиток соціальних ініціатив, спрямованих на підтримку місцевих громад, в тому числі благодійна підтримка незахищених категорій населення – один з найважливіших напрямів роботи PepsiCo, який реалізовується на глобальному рівні в рамках стратегії сталого розвитку «Відповідально до мети».