1. Головна
 2. Про компанію
  1. Місія та бачення компанії
  2. Кодекс поведінки
  3. Телефон довіри
  4. Контакти
  5. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 5. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

PepsiCo стала регіональним партнером всеукраїнської екоініціативи «Let's do it, Ukraine»

11.04.2016

PepsiCo в Україні розпочала співпрацю з громадською організацією «Let's do it, Ukraine», щоб спільними зусиллями зробити Україну чистішою. Компанія стала регіональним партнером екоініціативи в Київській області. В рамках цієї співпраці команда PepsiCo разом з іншими волонтерами наведе порядок у громадських місцях не тільки в Київській, а й в Миколаївській і Харківській областях – регіонах, де розташовані виробничі потужності компанії.

 «Let's do it, Ukraine» – це громадська організація, яка з 2014 року прагне не тільки зробити Україну чистою, а також і підвищити соціальну відповідальність українців, зокрема – відповідальність за стан навколишнього середовища. Минулого року в акції брали участь більше 500 тис. осіб, які по всій країні прибирали парки, узбіччя, дороги, сквери та інші засмічені зони. Сьогодні організація «Let's do it, Ukraine» налічує 386 тис. активістів у всіх куточках України, а глобальний рух «Let's do it, world», учасником якого вона є, об'єднує понад 14 млн осіб в 112 країнах.

Підтримка PepsiCo в Україні ініціативи «Let's do it! Ukraine» – частина глобальних зусиль компанії, направлених на дбайливе ставлення до навколишнього середовища. Довгостроковими цілями проектів у даній сфері є зменшення кількості відходів, а також впровадження систем роздільного збору відходів, їх переробки та повторного використання. Крім того, PepsiCo в усьому світі підтримує проекти, пов'язані із забезпеченням населенню доступу до чистої води.

Протягом року в рамках партнерства PepsiCo в Україні реалізує й інші екопроекти, спрямовані на популяризацію роздільного збору відходів упаковки, їх переробку та утилізацію.