1. Головна
 2. Про компанію
  1. Місія та бачення компанії
  2. Кодекс поведінки
  3. Телефон довіри
  4. Контакти
  5. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 5. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

PepsiCo названа однією з найбільш етичних компаній світу 10-й рік поспіль

18.03.2016

PepsiCo прагне вести бізнес, слідуючи підходу «Відповідально до мети». Саме тому наша компанія удостоєна честі 10-й рік поспіль займати місце в списку найбільш етичних компаній світу “World's Most Ethical Companies”, який складається Інститутом етики (Ethisphere Institute).

Компанію PepsiCo відзначили та високо оцінили за Глобальний кодекс поведінки, корпоративне управління та соціальну відповідальність.

«Компанія PepsiCo побудована на сильних цінностях, відображених у Кодексі поведінки, і на тому, як ми ведемо бізнес по всьому світу. Як співробітники, ми є творцями культури сумлінності та повинні пишатися незмінним визнанням PepsiCo в цій сфері», – сказала Лінн Хааланд, старший віце-президент, заступник головного юрисконсульта та начальник відділу контролю та дотримання етики.

З року в рік PepsiCo визнається однією з найбільш етичних компаній, тому що етика та сумлінність важливі для нашого бізнесу, інвесторів, клієнтів і спільнот, в яких ми живемо та працюємо.

Голова Ради директорів і Генеральний директор PepsiCo Індра Нуйі сказала: «Ця нагорода відображає важку роботу чоловіків і жінок в компанії, сумлінність яких служить основою нашого успіху. Я хочу подякувати Інституту етики за чергове визнання їх досягнень».