1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Кодекс поведінки
  5. Телефон довіри
  6. Контакти
  7. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
  3. Пам'ятка кандидатові
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

Ще 630 осіб отримали доступ до чистої води завдяки PepsiCo в Україні

05.02.2016

21 грудня 2015 року компанія урочисто ввела в експлуатацію сучасні високотехнологічні системи доочистки питної води в загальноосвітній школі I-III ступенів села Мішково-Погорілове, а також у дитячому садку «Сонечко» села Калинівка Жовтневого району Миколаївської області.

 

Завдяки встановленню сучасних систем доочистки питної води доступ до якісної води отримали 630 осіб, серед яких – учні та співробітники освітніх установ. Ключова особливість даної системи – очищення води без застосування хімікатів. Саме тому п'ятиступінчасті зворотньоосмотичні системи фільтрації питної води вважаються одними з найефективніших серед представлених на ринку.

 

«Забезпечення населення доступною та безпечною для здоров'я водою – одне з головних завдань даного проекту, поряд із дбайливим ставленням і економією водних ресурсів, – коментує Олеся Муджирі, начальник відділу зі зв'язків з громадськістю PepsiCo в Україні. – Встановлення сучасних систем доочистки питної води в медичних установах і дитячих навчальних закладах – соціально значущих об'єктах інфраструктури – ще один крок з виконання екологічної програми PepsiCo, яка є невід'ємною складовою глобальної стратегії сталого розвитку компанії «Відповідально до мети» в Україні».

 

За підтримки PepsiCo в Україні такі системи очищення питної води вже працюють у ряді медичних та освітніх закладів Миколаївської області. У планах компанії – і далі ініціювати установку подібних водоочисних систем в інших регіонах країни.