1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Кодекс поведінки
  5. Телефон довіри
  6. Контакти
  7. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
  3. Пам'ятка кандидатові
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

PepsiCo підтримала шосту X-Ray Marketing Awards

30.11.2015

19 листопада відбулася урочиста церемонія нагородження X-RAY Marketing Awards 2015 від MMR (Ekonomika Communication Hub), де були названі кращі корпоративні маркетинг-команди та персоналії року. Вручення премії X-RAY Marketing Awards є однією із важливих галузевих події, котру традиційно відвідують ключові експерти у галузі маркетингу. Саме тому компанія компанія PepsiCo в Україні забезпечила продуктову підтримку заходу.

Головна місія X-Ray – «просвітити під рентгеном» бренди та їхні рекламні кампанії, щоб визначити кращих із кращих в українському маркетингу. У пошуку гідних нагороди маркетингових рішень було опитано більше 200 експертів – представників як корпоративного маркетингу, так і агентств. Номінанти змагалися за першість у більш ніж 10 номінаціях, серед яких: «Комунікаційна стратегія року», «Запуск року», «Провал року», «CEO, орієнтований на маркетинг», «Benchmark галузі», «Бренди-2015», «Найбільш інноваційний на ринку», «Відкриття року (особистість)», спецномінація від MMR «Тролінг року» та спецномінація за креативне підприємництво від бізнес-порталу Delo.ua.

Переможців шляхом таємного голосування визначило компетентне журі, до складу якого увійшли учасники шорт-листа 2014 року. Лауреати премії були нагороджені пам'ятними дипломами та подарунками.