1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Кодекс поведінки
  5. Телефон довіри
  6. Контакти
  7. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
  3. Пам'ятка кандидатові
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

«Слов'яночка» запрошує на III Всеукраїнський День Молока

14.08.2015

milkday.jpg16 серпня 2015 на Співочому полі вже традиційно «Слов'яночка» підтримає захід «День Молока», виступивши в якості партнера. Всі бажаючі зможуть долучитися до цієї корисної соціальної ініціативи, а також скуштувати смачні та свіжі молочні продукти!

Вже третій рік поспіль у Києві пройде III Всеукраїнський День Молока, свято надзвичайно корисного напою, любов до якого передається з покоління в покоління. Цього року захід відбудеться 16 серпня на Співочому полі. Всі гості свята, діти та їх батьки, зможуть відвідати безкоштовні атракціони, міні-ферму і взяти участь у цікавих конкурсах і вікторинах. Більше того, для відвідувачів будуть організовані різноманітні майстер-класи, розіграші подарунків, естафети та святковий концерт. Також в рамках Дня Молока гості заходу зможуть долучитися до благодійної акції «Посилка добра», а найменші відвідувачі — взяти участь у конкурсі дитячого малюнка на тему «Україна майбутнього». Ще одним сюрпризом від організаторів стане фотовиставка «Зірки за здоровий спосіб життя. Я люблю молоко», яка продемонструє ставлення відомих людей до здорового способу життя і правильного раціону харчування.

Як партнер заходу і одна з улюблених ТМ українських споживачів, «Слов'яночка» проведе дегустацію своєї молочної продукції, а саме кефіру 1%, ряжанки 4% і сиру 9%. Всі любителі молока зможуть поласувати свіжими і смачними продуктами, особисто переконавшись в їх високій якості. ТМ «Слов'яночка» запрошує всіх відвідати спеціальну фотозону в українському національному стилі, щоб відобразити на фотознімку свої спогади про чудово проведену неділю. А для найменших гостей заходу «Слов'яночка» організовує захоплюючу дитячу зону з цікавими розвагами, а також смачними та корисними ласощами.

Якщо ви хочете згадати смак дитинства, який асоціюється у вас зі свіжою молочною продукцією, обов'язково приходьте на свято молока, беріть з собою рідних і близьких і насолоджуйтеся атмосферою добра і позитиву.

Проведіть День Молока не тільки корисно, але й смачно разом з ТМ «Слов'яночка»!

Місце проведення: Співоче поле, Печерський ландшафтний парк, вул. Лаврська (м. Арсенальна).

Час: 16 серпня, 10: 00-19: 00.

Вхід вільний! Фотозйомка та відеозйомка — безкоштовно.

Вік: 0

Організатори заходу: Асоціація виробників молока (АВМ) і соціальний проект «Я люблю молоко».

Партнер заходу: ТМ «Слов'яночка».