1. Головна
 2. Про компанію
  1. Місія та бачення компанії
  2. Кодекс поведінки
  3. Телефон довіри
  4. Контакти
  5. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 5. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

У першому півріччі 2015 року PepsiCo надала для благодійних цілей продукції на 4 млн. грн.

30.07.2015

4444.jpgСлідуючи корпоративній стратегії сталого розвитку «Відповідально до мети», компанія PepsiCo в Україні на постійній основі здійснює благодійну підтримку незахищених верств населення та сімей переселенців по всій Україні.

За перше півріччя 2015 року в рамках різних благодійних проектів, які ми ініціювали або виступали в якості партнерів, діти-сироти, діти з неблагополучних та малозабезпечених сімей та діти-переселенці отримали нашу продукцію на суму майже на 4 млн. грн. Подарунки від компанії включали соки «Сандора» і «Сандорик», воду «Аква Мінералі» і молочну продукцію «Слов'яночка» та «Агуша».

Ми співпрацюємо з благодійними фондами, представниками місцевих органів влади, а також безпосередньо з інтернатами, соціально-реабілітаційними центрами та дитячими будинками сімейного типу, аби надавати своєчасну допомогу і піклуватися про дітей, які цього потребують.

З січня по червень нашу продукцію отримали: БФ «Фудбенк», БФ «Здоров'я нації», БФ «Планета Добра», НОБФСПМ, Миколаївське відділення Національного олімпійського комітету, Жовтнева центральна районна лікарня, соціально-реабілітаційний центр «Радсад», Миколаївська сільська рада, Воскресенська селищна рада, Мішково-Погорілівська сільська рада, Мішково-Погорілівська школа-інтернат, а також 25 дитячих будинків, інтернатів і 10 будинків сімейного типу в Запоріжжі, Рівному, Одесі, Дніпропетровську, Львові, Миколаєві, Харкові та Києві.