1. Головна
 2. Про компанію
  1. Місія та бачення компанії
  2. Кодекс поведінки
  3. Телефон довіри
  4. Контакти
  5. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 5. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

Улюблені дитячі соки «Агуша» тепер виробляються в Україні

01.07.2015

1 липня 2015 року – Здоров’я малюка у перші роки життя значною мірою залежить від якості його харчування. ТМ «Агуша» велику увагу приділяє смаковим якостям і збереженню корисних властивостей у своїй продукції, за що заслужено отримала схвалення мам по всій Україні ― впевнитися у цьому можна, відвідавши присвячений ТМ «Агуша» сайт. Дитяче харчування «Агуша» представлене широким асортиментом продуктів для дітей до трьох років: це йогурти, сирки, молоко, кефір, соки і пюре. Тепер улюблений бренд став ще більше до душі своїм шанувальникам, оскільки дитячі соки «Агуша» виробляються в Україні.

соки_агуша.png

Виготовлені під ТМ «Агуша» соки не містять цукру, барвників та ароматизаторів, аскорбінової кислоти і ГМО. Вони виробляються з натуральних фруктів і є джерелом вітамінів і мікроелементів, необхідних для розвитку і зміцнення маленького організму.

Сировина для виготовлення дитячих соків на заводі «Агуша» в Херсоні, де була запущена виробнича лінія, закуповується в українських та зарубіжних виробників фруктових соків і пюре. Усі постачальники належать до списку перевірених і схвалених для поставок на заводи PepsiCo або є партнерами, які виробляють продукцію для компанії.

Якість кожної партії сировини ретельно перевіряється при надходженні на виробництво і в процесі приготування соків на заводі-виробнику. Крім того, сировина і матеріали, що використовуються у виробництві дитячих соків, пройшли державну санітарно-епідеміологічну експертизу і відповідають встановленим критеріям якості та безпечності. Спробувати вироблені на херсонському заводі соки «Агуша» Україна може вже сьогодні: перші партії надійшли у продаж до магазинів великих торгівельних мереж.

Асортимент улюблених дитячих соків включає різні смаки: яблучний, яблучно-персиковий, яблучно-полуничний, яблучно-банановий, яблучно-вишневий, яблучно-виноградний, грушевий, яблучно-грушевий і персиковий соки з м'якоттю. Ці чудові напої знайомлять малюка зі світом смаків, насичують зростаючий дитячий організм необхідними поживними речовинами та можуть стати апетитним додатком до щоденного раціону.

Продукція бренду — джерело кальцію, вітамінів і мікроелементів, необхідних для розвитку і зміцнення маленького організму.

Агуша. Схвалено мамами України!*

*18 577 мам схвалили продукцію ТМ «Агуша» під час реєстрації на сайті www.agusha.com.ua у 2014-2015 рр.