1. Головна
 2. Про компанію
  1. Місія та бачення компанії
  2. Кодекс поведінки
  3. Телефон довіри
  4. Контакти
  5. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 5. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

«PepsiCo в Україні» та Миколаївська обласна державна адміністрація підписали Меморандум про співробітництво та партнерство

20.06.2015

1.png

«PepsiCo в Україні» продовжує системну підтримку місцевих громад у місцях присутності своїх підприємств. 16 червня 2015 представники компанії та Миколаївської обласної державної адміністрації підписали Меморандум про співробітництво та партнерство. З боку облдержадміністрації документ підписала заступник губернатора Оксана Янішевська, а з боку компанії — директор зі зв'язків з органами влади Сергій Макаренко.

Меморандум про співробітництво та партнерство укладено строком на три роки до 2018 року. Мета документа: налагодження конструктивного та ефективної взаємодії компанії та органів влади для вирішення актуальних проблем життя місцевих громад, насамперед у сфері екологічного благополуччя, реалізація існуючих екологічних проектів «PepsiCo в Україні». Також важливий аспект співпраці впровадження комплексних заходів щодо ефективного і відповідального поводження з відходами, підвищення рівня їх утилізації і, як наслідок, зменшення кількості відходів, які направляються на звалища.

Згідно з домовленостями «PepsiCo в Україні» продовжить інвестувати в модернізацію виробничих потужностей на території сіл Миколаївське і Мішково-Погорілове Жовтневого району Миколаївської області. На виробництвах будуть впроваджені сучасні ресурсозберігаючі рішення, а також реалізовані інші екопроекти і програми, спрямовані на зменшення впливу виробничої діяльності компанії на навколишнє середовище.

Окрім роботи зі своїми потужностями, компанія продовжить фінансування проектів очищення питної води в дошкільних навчальних заходах і сільських школах, а також підтримку територіальних громад Миколаївської області відповідно до глобального принципу «Відповідально до мети» (Performance with Purpose). Ключові напрямки роботи: здоров'я населення та здоровий спосіб життя, поліпшення екологічного благополуччя, розвиток й підтримка талантів.

«Підписання Меморандуму це ще одне підтвердження нашого прагнення розвивати регіон, піклуватися про збереження навколишнього середовища. Безумовно, документ відповідає всім антикорупційним нормам і не встановлює жодних фінансових зобов'язань. Його завдання підкреслити нашу зацікавленість у реалізації соціальних проектів», - коментує Сергій Макаренко.