1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Кодекс поведінки
  5. Телефон довіри
  6. Контакти
  7. Послуги
 3. Сталий розвиток
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
  3. Пам'ятка кандидатові
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Поділитися:
Ще |

Головна » Медіа » Новини

PepsiCo допомагає жертвам землетрусу в Непалі: компанія виділить $ 750 000 на пожертвування та продукти

06.05.2015

Red%20Cross%20Nepal.jpg
На минулих вихідних Непал та його жителі постраждали від потужного землетрусу. PepsiCo Індія та PepsiCo Foundation, що тримають руку на пульсі подій, оперативно підключилися до допомоги   жертвам катаклізму. Спільно з партнерами організація забезпечила збір необхідної води та продуктів харчування для жителів Непалу.

Відразу ж після землетрусу PepsiCo Індія та місцевий партнер по розливу напоїв пожертвували понад 70 000 літрів води Aquafina жертвам землетрусу. Найближчим часом PepsiCo надасть ще більше продуктів, включно із додатковими паками води та продуктами Quaker.

PepsiCo і PepsiCo Foundation витратять $ 750 000 на пожертвування і продукти. PepsiCo Foundation виділила $ 250 тисяч на допомогу Непалу через Американське товариство Червоного Хреста. 
Окрім того, PepsiCo Foundation збирає пожертви своїх працівників для постраждалих від катастрофи в Непалі. Якщо ви хочете пожертвувати кошти на допомогу жителям Непалу і сусідніх громад, натисніть сюди, аби зробити внесок.
PepsiCo Індія організовує логістичну підтримку для максимально швидкого надання предметів першої необхідності, у тому числі більше одного мільйона пляшок очищеної питної води Aquafina і, як мінімум, одну тонну поживних пластівців Quaker Oats.

«Ми засмучені цією трагедією і готові надати допомогу постраждалим, — говорить Д. Шівакумар, голова правління і генеральний директор PepsiCo Індія. — Наслідки землетрусу виявилися колосальними. На відновлення піде чимало часу. PepsiCo підтримає жителів Непалу як в цей непростий момент, так і в майбутньому».