1. Головна
 2. Про компанію
  1. Історія PepsiCo
  2. PepsiCo в Україні
  3. Місія та бачення компанії
  4. Цінності та філософія
  5. Кодекс поведінки
  6. Телефон довіри
  7. Контакти
 3. Сталий розвиток
 4. Бренди
  1. Напої
  2. Соки
  3. Молочна продукція
  4. Снеки
  5. Дитяче харчування
 5. Медіа
  1. Новини
  2. Контакти для ЗМІ
 6. Кар'єра
  1. Чому варто працювати у PepsiCo
  2. Вакансії
 7. Закупівлі
  1. Непрямі закупівлі
Search PepsiCo
Компанія
Поділитися:
Ще |

Головна » Про компанію » Наша місія

Місія та бачення компанії

Ми в PepsiСo віримо, що бути соціально відповідальною компанією — це не тільки правильно, але й необхідно для нашого бізнесу.

Наша місія

Місія PepsiСo — бути кращою у світі компанією-виробником продуктів харчування, сфокусованою на готових продуктах та напоях. Ми прагнемо забезпечити дохід своїм інвесторам, створюючи можливості для зростання й процвітання своїм співробітникам, діловим партнерам та суспільству в тих регіонах, де ми працюємо. І в усьому, що ми робимо, ми керуємося трьома принципами — чесність, послідовність й справедливість.

Наше бачення

«PepsiСo бачить свою відповідальність у тому, щоб постійно поліпшувати усі сфери життя у світі, де ми працюємо — соціальну, економічну, екологічну, — для того, щоб завтрашній день був кращий за сьогоднішній».

Наше бачення — фокусуватися на розумному використанні ресурсів навколишнього середовища, на діях, що приносять користь суспільству, а також на зобов'язанні зі збільшення доходів акціонерів, що дозволить зробити PepsiСo по-справжньому стабільною та стійкою компанією.

Відповідально до мети

Ми беремо на себе зобов'язання досягати успіху в бізнесі й високих фінансових результатів і при цьому вносити позитивний внесок у життя всього суспільства. Цей підхід ми називаємо «Відповідально до мети» (Performance with Purpose).

Про наш підхід до досягнення високої фінансової ефективності ми говоримо відкрито й чесно — ми прагнемо принести дохід нашим акціонерам. Звертаючись до соціальних питань та проблем навколишнього середовища, ми також виконуємо свою мету: сталий розвиток відносно суспільства, навколишнього середовища й співробітників.

Дізнайся більше про «Відповідально до мети»